Ātrais kredīts jauniešiem no 18 gadu vecuma no Topkredit.lv


jūlijs 5, 2012 | Autors: | Publicēts iekš E-Komercija

Mūsdienās daudzi cilvēki ir  uzsākuši  patstāvīgu dzīvi jau 18  gados, tas pierāda tikai to, ka arī 18 gadu vecumā bieži, un varbūt pat biežāk , var rasties kāda pēkšņa nepieciešamība pēc kādas noteiktas naudas summas, kura uz doto brīdi nekur nav pieejama.Tev  radusies situācija, kad nevar  nomaksāt dzīvokļa īri vai arī nepieciešams iegādāties mācību materiālus, bet varbūt  pēc skolas uznākusi vēlme tā kārtīgi atpūsties?

Šādās situācijās vienmēr varētu noderēt ātrais kredīts, bet diemžēl ātro kredītu  no 18 gadu vecuma  pagaidām sniedz tikai daži ātro kredītu aizdevēji,  kamēr lielākā daļa kredītu sniedzēji uzticas  20 vai 21 gadu vecam cilvēku lokam. Tātad turpmāk Topkredit.lv ir veicis izpēti un atlasījis kredītu sniedzējus, kas noderēs arī jauniešiem, kuriem vairs nav 18, respektīvi, 19 gadus veciem jauniešiem.

Ātrais kredīts – ātrs un ērts palīgs grūtās dzīves situācijās

Ātrais kredīts ir naudas aizdevuma veids, kuru saņemot, nav nepieciešams ne galvotājs, ne  arī naudas ķīla. Šo kredītu var viegli noformēt internetā, un pāris minūšu laikā nauda jau tiks ieskaitīta tavā kontā!

Viss, kas tev būs nepieciešams, lai saņemtu ātro kredītu no 18 gadiem:

  • Konts kādā no Latvijas bankām
  • Pieeja internetam

Kas jādara, lai pieteiktos ātrajam kredītam?

  1. Reģistrējies kredīta aizdevēja mājas lapā. Par to būs jāsamaksā ļoti niecīga naudas summa, parasti tā ir ~ Ls 0,01 apmērā. Kad būsi aizpildījis visus laukus,uz tavu epastu tiks nosūtīts reģistrācijas apstiprinājums. Reģistrācija aizdevēja mājas lapā norit ātri – arī tas neaizņems daudz laika.
  2. Veic kredīta pieprasījumu. Aizdevēja mājas lapā, kurā esi reģistrējies, piesaki kredītu, kādu vēlaties saņemt. Tev būs jānorādā vēlamā aizņēmuma summa un atmaksas periods. Ātro kredītu iespējams saņemt līdz pat Ls 1500 un atmaksas periods ir atkarīgs no summas, ko esi aizņēmies. Atmaksas laika periods var ilgt sākot no pāris nedēļām līdz pat 2 gadiem
  3. Gaidi kredīta apstiprinājumu. Kad esi saņēmis kredīta apstiprinājumu, atliek tikai sagaidīt vēlamo naudas summu savā kontā.

Kredītu sniedzēji, kuri piedāvā ātro kredītu no 18 gadu vecuma

Tālāk aplūkosim Topkredit.lv ieteiktos aizdevējus, kuri piedāvā šādu ātro kredītu, kā arī noderīga informācija par doto kredīta sniedzēju. Šie kredītu sniedzēji piešķir ātro kredītu no 18 gadu vecuma pastāvīgiem Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

OpenCredit ātrais kredīts

OpenCredit sniedz ātro kredītu, sākot  no 50 Ls līdz 1000 Ls apjomā ar atmaksas periodu no 14 līdz 360 dienām. Kredītu vari noformēt un saņemt katru dienu no 8:00 līdz 22:00, kredīta apstiprinājumu vai atteikumu saņemsi savā e-epastā 15 minūšu laikā pēc kredīta pieprasījuma iesniegšanas.

OpenCredit pirmais ātrais kredīts līdz 200 Ls ir bez maksas, respektīvi, atmaksas periodā tev būs jāatdod tieši tik liela summa, cik aizņēmies (bez procentu likmes).

Credit24 kredīts

Credit24 piedāvā ātro kredītu no 50 Ls līdz 1500 Ls ar atmaksas periodu no 14 dienām līdz 2 gadiem. Kredītu pieteikumi tiek izskatīti katru dienu no 8:00 līdz 22:00. Informčiju par kredīta apstiprinājumu vai atteikumu saņemsi 15 minūšu laikā pēc kredīta pieteikuma iesniegšanas.

Ņemot ātro kredītu Credit24 līdz 300 latiem uz 30 dienām, aizdevums izmaksās tikai 10%.

SMScredit ātrais kredīts

SMScredit piedāvā kredītu līdz 350 Ls ar atmaksas periodu līdz 30 dienām. Kredītu pieteikumi tiek izskatīti katru dienu no 7:00 līdz 24:00. Kredīta apstiprinājumu vai atteikumu saņemsi pāris minūšu laikā.

Aizņemoties pirmo SMScredit kredītu līdz 200 Ls, procentu likme 0%. Uzzini vairāk par ātrajiem kredītiem un salīdzini izdevīgākos Topkredit.lv interneta vietnē!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (2 votes cast)
Ātrais kredīts jauniešiem no 18 gadu vecuma no Topkredit.lv, 4.0 out of 5 based on 2 ratings

Top 10 meklējumi no Google:

Autors:

Ātrais-kredits.com ir interneta vietne, kura tiek salīdzināti ātrie kredīti ar mērķi palīdzēt kredītņēmējiem izdarītu gudru izvēli un izvēlēties tieši sev visatbilstošāko ātro kredītu risinājumu.

Šis autors ir publicējis 5 rakstus.

Komentēt

*