Latvijas Rakstu Katalogs - A6.lv http://www.a6.lv Uzzini interesantāko vai pastāsti citiem - Tevi pamanīs tūkstoši! Fri, 16 Jan 2015 08:19:53 +0000 lv-LV hourly 1 http://wordpress.org/?v=4.1.1 Jaunums: Latvijā savu darbību ir uzsācis industrijas portāls – karkasamajas.lv http://www.a6.lv/jaunums-latvija-savu-darbibu-ir-uzsacis-industrijas-portals-karkasamajas-lv http://www.a6.lv/jaunums-latvija-savu-darbibu-ir-uzsacis-industrijas-portals-karkasamajas-lv#comments Fri, 16 Jan 2015 08:19:53 +0000 http://www.a6.lv/?p=2625 Latvijā savu darbību ir uzsācis jauns industriāls portāls – karkasamajas.lv, šajā portālā jūs varat izlasīt un apskatīt dažāda veida moduļu mājas un ne tikai. Moduļu māju arhitektūra ir kaut kas ļoti interesants un neparasts. Šīs mazās moduļu mājas var būt izveidotas pilnīgi savādāk nekā parasti izskatās standarta mājas. Moduļu mājas ir kaut kas īpašs, kas tiek veidots arī no koka karkasa konstrukcijas. Ja ir vēlme ietaupīt vietu un dzīvot kompakti, tad šis ir īstais risinājums lai celtu tieši moduļa māju. Moduļu mājas celtniecībā atšķirība ir tāda, ka gatavās mājas konstrukciju jau izstrādā ražotnē, atliek tikai salikt mēbeles un māja ir gatava dzīvošanai.

Moduļu mājas savu popularitāti ir ieguvušas dēļ zemajām celtniecības izmaksām, ātro būvniecību un tajā pašā laikā ekoloģisko kvalitāti. Arī Latvijā, ir kompānijas kas piedāvā tieši moduļu mājas uzstādīšanu un celtniecību, šīs kompānijas ir iespējams aplūkot karkasamajas.lv portālā, sadaļā ‘Uzņēmumi’. Lai savu redzējumu jūs varētu papildināt ar dažāda veida moduļu mājām, blogā ir iespējams aplūkot arhitektūras skaistumu ko izstrādājuši daudzi pasaulē pazīstami arhitekti. Šie arhitektūras brīnumi jums palīdzēs saprast, ko īsti vēlaties un kā tas būtu sasniedzams arī Latvijā.
Moduļu mājas projekti tiek īstenoti arī šobrīd, daudzi cilvēki izvēlās tieši moduļu māju celtniecību jo šīs mājas sevī ietver visu ko vien var vēlēties no maza izmēra mājas. Šīs mājas ir dizainētas un būvētas tā, lai cilvēks pats var to koriģēt. Moduļu mājas ir iespējams bīdīt, aizvērt, atvērt. Detaļas parasti ir izstrādātas tieši jūsu vēlmēm no pasūtītaja līdz būvētājam un tad tieši līdz klientam.

Lai pievērstu vairāk uzmanības šī tipa mājām, karkasamajas.lv ir izstrādātas atsauksmes par katru no uzņēmumiem, tāpat arī ir iespēja aplūkot šo uzņēmumu darbības ilgumu un vēsturi, secinot, kurš uzņēmums būtu jums piemērotāks tieši moduļu mājas celtniecībai.

Runājot par moduļu māju pieprasījumu, visā pasaulē šo māju būvniecība ir ļoti pieprasīta, kā jau minēts iepriekš, dēļ tā, ka tās ir ļoti ātri uzstādāmas, ekoloģiski kvalitatīvas, siltumizolācija ir pielāgojama jebkuram klimatam un koks parasti dod patīkamu dabīgo siltumu un mājīgumu.

Apkopojot visas moduļu mājas, karkasamajas.lv piedāvā visa veida projektu apskati tieši moduļu māju izpētei un dizainam. Kā tiek uzstādīta moduļu māja? Kādi ir moduļu mājas buvmateriāli? Kādas ir izmaksas moduļu mājas celtniecībai? To visu var uzzināt izpētot karkasamajas.lv sadaļas, kas sevī ietver, uzņēmumus, atsauksmes, projektus un cenas. Interesantākā no sadaļām ir blogs, kurā var aplūkot pasaules slaveno arhitektu darbus, kas ir iedvesmojoši klientus celt šāda tipa mājas.

Parasti, vairums klientu izvēlas moduļu mājas celtniecību savai vasarnīcai vai mājai kas būtu piemērojama ģimenei, un ziniet ko? Tas viss ir iespējams! Moduļu mājas var būt piemērojamas arī ģimenei ar vairākiem bērniem, kā arī dzīvniekiem. Vairums pasūtītāju izvēlas sev piemērotāko arhitektu, kas ir specializējies uz tādu moduļu māju būvniecību kas ietvers sevī visu, lai ģimene varētu pilnvērtīgi dzīvot bez nekādām raizēm par siltumu, vai piemēram drošību. Šīs mājas ir kā radītas jūsu ģimenei un dzīvošanai. Lai izpētītu vairāk tieši par moduļu mājas celtniecību un arhitektūru, apmeklējiet karkasamajas.lv industriālo portālu, kas noteikti jums sniegs nepieciešamo informāciju un iedvesmas devu jūsu jaunās moduļu mājas celtniecībai arī tepat, Latvijā!

Vairāk uzzināt var šeit!

]]>
http://www.a6.lv/jaunums-latvija-savu-darbibu-ir-uzsacis-industrijas-portals-karkasamajas-lv/feed 0
Precīzie HUBLOT pulksteņi http://www.a6.lv/precizie-hublot-pulksteni http://www.a6.lv/precizie-hublot-pulksteni#comments Sun, 11 Jan 2015 07:51:59 +0000 http://www.a6.lv/?p=2594 HUBLOT ir viena no redzamākajām pulksteņu ražošanas kompānijām – tā izceļas ne tikai ar ļoti precīziem laikrāžiem, bet arī kā kompānija, kura bieži vien iesaistās sponsorēšanas pasākumos. Kompānijas vārds ir izskanējis saistībā ar tādu futbola klubu kā  Manchester United, FC Bayern Munich, Juventus, Paris Saint – Germain, kā arī Ajax Amsterdam sponsorēšanu . Tāpat kompānijas vārds tiek saistīts arī ar F1. Tādējādi zīmols kļuvis vēl prestižāks.

Daudzi šo zīmolu atpazīs pēc sava veida firmas zīmes – melnus laika rādītājus uz melnas ciparnīcas, kas izskatās gana gaumīgi. Šāda tipa pulkstenis tika radīts Ayrton Senna piemiņai, kurš bija trīskārtējs F1 pasaules čempions, kurš mira 1994. gadā tikai 34 gadu vecumā. Viņš gāja bojā Sanmarino Grandprix izcīņas laikā, ietriecoties betona sienā, viņa formulai tika konstatēts stūres rata defekts. Arī sportā precizitāte ir ļoti svarīga. Pirms brauciena viņš pat izteicās, ka, ja spētu kaut ko  ietekmēt, šajā trasē nebrauktu, jo jau 2 braucēji bija gājuši bojā. Šī trase izrādījās liktenīga arī viņam, bet vēl šodien daudzi uzskata viņu par labāku pilotu F1 vēsturē. Šajā Grandprix izcīņā uzvarēja Mihaels Šūmahers.

HUBLOT melnie honogrāfi, kas veltīti sportista piemiņai, tikai izlaisti limitētā sērijā, bet uz ciparnīcas tika izveidots sarkans Sennas personīgā paraksta atveidojums. Tā kā F1 Pilots Senna bija liels savas dzimtās valsts Brazīlijas patriots, šīs valsts karoga krāsās tika nokrāsots viens no pulksteņa rādītājiem, bet uzraksts “Ayrton Senna” ir izvietots uz  pulksteņa siksniņas otras puses – dzeltenā krāsā uz zaļa fona. 500 eksemplāros izlaistais pulksteņa korpuss ir veidots daļēji no keramikas.

Šī pulksteņu kolekcija tika izdota 2014. gadā, kas iezīmē 20 gadus pēc formulas pilota nāves. Precīzais Hublot, kurš veltīts sportista piemiņai, uzvelkams automātiski. Pulksteņa siksniņa ir izgatavota no gumijas savukārt korpusa stikliņš – no safīra. Pats korpuss izgatavots no keramikas, bet ciparnīcas numuri ir arābu skaitļu veidolā. Pulkstenis izskatās ļoti gaumīgi un vīrišķīgi  – šī pulksteņa gaumīgumu neviens neapšauba.

Mulsinoši varētu likties, ka HUBLOT pulksteņa siksniņa ir izgatavota no gumijas, tomēr arī šim faktam ir savs stāsts. Zīmols pazīstams ar to, ka tas izgudrojis pirmo pulksteni ar  inovatīvu dabīgā kaučuka siksniņu. Lai spētu ražošanā ieviest šādu detaļu, tika veikta izpēte 3 gadu garumā un, lai gan  ideja un atklājums neguva slavu vienā dienā, 1980. gadā Bāzeles pulksteņu gada tirgū tas tika pamanīts un atzīts. Šajā laikā prestižā pulksteņu ražošanas ir kompānija kļuvusi par vienu no pazīstamākajām kompānijām, kas ražo precīzus, prestižus un ekskluzīvus rokas pulksteņus.

Pārsvarkompānijas rokas pulksteņi tiek tirgoti Āzija reģiona valstīs, kur pirktspēja kļūst arvien augstāka, tomēr, kā zināms, kvalitatīvu produkciju novērtē visos kontinentos, tāpēc arī šai kompānija paredzama spoža nākotne, kura balstīta pazīstamā kvalitātē un inovatīvos pulksteņu papildinājumos. Bieži vien tie ir vienkārši, bet, kā zināms – viss ģeniālais ir vienkāršs.

]]>
http://www.a6.lv/precizie-hublot-pulksteni/feed 0
Kas būtu jāzina par vilnas gultas veļu http://www.a6.lv/kas-butu-jazina-par-vilnas-gultas-velu http://www.a6.lv/kas-butu-jazina-par-vilnas-gultas-velu#comments Tue, 30 Dec 2014 17:58:01 +0000 http://www.a6.lv/?p=2372 Iespējams, ka bieži esiet dzirdējuši, ka vilnas gultas veļa ir lieliska izvēle. Kāda iemesla dēļ tā ir tik lieliska? Kādas ir priekšrocības un trūkumi? Kāda kopšana ir nepieciešama? Šis raksts sniegs atbildes uz šiem jautājumiem.

Vilna ir dabisks produkts ar daudzām lieliskām funkcijām. Vilnas produkti ir dārgāki nekā citi izstrādājumi, tomēr tas ir lielisks ieguldījums .

Kādas ir vilnas audumu priekšrocības? Galvenokārt tās ir ārstnieciskās īpašības. Tieši šī iemesla dēļ vilnas izstrādājumu gultas veļa ir noderīga cilvēkiem vecumdienās, vai tiem, kas cieš no sāpēm locītavās. Vilna sasilda iekaisušu vietu, samazina locītavu sāpes, kā arī ir ideāla tiem, kas cieš no reimatisma. Vilnai ir daudz pozitīvu īpašību: ietinoties segā kļūst ne tikai ļoti silts, bet vilnas sega sniedz unikālu masāžu, kas veicina asinsriti un atslābina muskuļus. Segas unikālās īpašības ļauj atpūsties un aizmigt ātrāk, un no rīta jūs jutīsiet, ka spēki ir atjaunojušies, kā arī jutīsieties daudz mundrāki. Tā kā vilna ir pilnīgi dabisks audums, tā nevar izraisīt alerģijas. Vilnas segas ir ideālas cilvēkiem ar ādas slimībām un cilvēkiem ar maziem bērniem. Vilnas gultas veļa iztvaiko mitrumu, tāpēc gan ziemā, gan vasarā temperatūra tiek uzturēta optimāla, lai garantētu miega kvalitāti.

Lai uzturētu vilnas gultas veļu pienācīgā kārtībā ir nepieciešams ievērot vienkāršus noteikumus:

1. Ja jums ir iespēja izvēdināt vilnas gultas veļu saulainā dienā – papildus efekts būs daudz lielāks;
2. Katru rītu, neaizmirstiet izklāt vilnas gultas veļu, pateicoties tam sega atgūs savu sākotnējo izskatu un izskatīsies ļoti dekoratīvi;
3. Lai uzturētu perfektu tīrību, gultas veļu, ir ieteicams mazgāt. Būtu jāatceras, ka dažas mazgāšanas programmas, var kaitēt auduma kvalitātei, tāpēc mazgāšanai vajadzētu izvēlēties tikai piemērotu programma vai mazgāt ar rokām. Pēc mazgāšanas ļaujiet tai izžūt dabiski. Vilnas gultas veļa jāžāvē skaidrā dienā, jo tieša saules gaisma var sabojāt audumu.

Esam jūs iepazīstinājuši ar vilnas gultas veļas priekšrocībām un kā tā ir jākopj, bet jāpiemin būtu vēl tikai tas, ka ir daudz un dažādi vilnas veidi un katram ir savas iezīmes. Piemēram, kamieļu vilna ir ļoti mīksta un maiga, tādēļ, ja esat iegādājies kamieļu vilnas segas pārvalku, citi pārvalki jums vairs nebūs vajadzīgi Austrāliešu vilna kalpo īpaši ilgi; Eiropas vilna nav, tik balta kā Austrālijas, tāpēc parasti tā tiek speciāli apstrādāta un balināta. Ja jums ir ļoti jutīga āda, labāk izvēlēties Austrālijas vilnu vai kamieļa vilnu. Kazas vilna ir ļoti augsti novērtēta ar savu unikālo maigumu un vieglumu, un gultas veļa, kas ir izgatavota no šīs vilnas ir ideāli piemērota zīdaiņiem un jauniešiem. Zinot katra veida vilnas priekšrocības , jūs varēsiet izvēlēties tieši jums vispiemērotāko.
Kaut arī vilnas gultas veļas piederumi ir patiešām lielisks produkts, bet ir cilvēki, kam šī gultas veļa nav piemērota. Vilnas gultas veļa nav piemērota cilvēkiem, kas cieš no astmas lēkmēm, jo dabiskā vilna var izraisīt aizrīšanos, kā arī cilvēkiem kam ir alerģijas pret kažokādu un spalvu. Cilvēkiem, kam mājās ir suņi, ir svarīgi atcerēties, ka iegādājoties vilnas gultas veļu, tā var izraisīt agresiju suņiem, jo viņi šajā gultas veļā var saost cita dzīvnieka kažokādu, kas var izraisīt dusmas vai bailes un dzīvnieka reakcija var būt nenosakāma.

Kā redzams, vilnas gultas veļai ir daudz labu īpašību, kas garantē kvalitāti, kā arī uzlabo veselību, labklājību, un tai nav nepieciešama sarežģīta un īpaša kopšana. Tieši šo iemeslu dēļ šāds gultas veļas komplekts var būt lieliska dāvana Jūsu tuviniekiem.

]]>
http://www.a6.lv/kas-butu-jazina-par-vilnas-gultas-velu/feed 0
Ātrie aizdevumi. http://www.a6.lv/atrie-aizdevumi-3 http://www.a6.lv/atrie-aizdevumi-3#comments Tue, 30 Dec 2014 17:56:04 +0000 http://www.a6.lv/?p=2370 Protams, ka katrs no mums piedzīvojis līdzīgus momentus – makā svilpo vējš, bet līdz algas dienai ir atikušas dažas nedēļas vai pat nedēļas. Ņemot vērā to, ka mūsdienās bez naudas iztikt nevar, pastāv vajadzība pēc kāda risinājuma, ja draugiem vai radiemlūgt izlīdzēt nav nekādas iespējas. Pēdējā laikā populāri ir dažādi ātrie kredīti, kas pāris pēdējo gadu laikā ir uzradušies tik daudz, ka klientiem  ir iespēja izvēlēties starp vairāk kā 10 šādu pakalpojumu sniedzējiem.|Kad maks tukšs, bet līdz algas dienai ir, labākajā gadījumā, dažas dienas, sākas neērtības. Ir viens risinājums – lūgt palīdzību paziņām vai radiem, bet parasti neviens nevēlas uzkraut savas nedienas citiem, vēl jo vairāk, ja runa ir par naudas lietām. Ir radīts risinājums – Latvijā iespējams aizņemties pie gandrīz 15 sms kreditoriem, kas piedāvā dažāda veida un lieluma aizdevumus uz dažādiem termiņiem.

Kādi kredīti tiek piedāvāti?

Ir pieejami dažādi sms kredīti – gan tādi uz laiku līdz 30 dienām, gan tādi uz laiku līdz pāris gadiem. Šos kredītus varam iedalīt īstermiņa un ilgtermiņa aizdevumos. Ņemot vērā to, ka pavisam Latvijā ir vairāk kā desmit dažāda veida interneta aizdevēji, klientam nepieciešams izvērtēt visus piedāvājumus un izvēlēties sev ērtāko. Nereti ātros izdevumus piedāvā arī dažādi lombardi, kas piedāvā aizņemties noteiktu naudas summu bez ķīlas.

Nauda pret spēkrata ķīlu.

Dažus gadus atpakaļ parādījās iespēja saņemt kredītu, ieķīlājot auto, un turpinot ar to braukt. Šie aizdevēji netiek pieskaitīti pie ātrajiem aizdevējiem, bet tas nemaina to, ka naudu ir iespēja saņemt jau tajā pašā dienā. Ikmēneša maksājums iekļauj gan pamatsummas, gan procentu dzēšanu.

Ilgtermiņa naudas kredīti.

Pēdējā laikā interneta kreditori piedāvā aizņemties arī uz vairākiem gadiem. Piedāvājumi mēdz būt visādi, piemēram, pirmais aizdevums bez maksas, vai atmaksas sākšana pēc pāris mēnešiem. Aizdevējs var izvērtēt klienta ienākumus, kredītvēsturi un tamlīdzīgus kritērijus, lai lemtu par aizdevuma piešķiršanu vai noraidīšanu.

http://zion.lv/naudas-aizdevums

]]>
http://www.a6.lv/atrie-aizdevumi-3/feed 0
Filmas, kuras ir vērts redzēt http://www.a6.lv/filmas-kuras-ir-verts-redzet http://www.a6.lv/filmas-kuras-ir-verts-redzet#comments Tue, 30 Dec 2014 17:53:48 +0000 http://www.a6.lv/?p=2368 Brīvos brīžos, kad ir velēšanās tā mierīgi atpūsties, es labprāt izvēlos skatīties filmas. Mans mīļākais žanrs ir drāma, taču ir arī daži izņēmumi, kad skatos cita žanra filmas. Daudzu gadu garumā ir izveidojies neliels saraksts ar filmām, kuras es novērtēju ar augstu atzīmi un noteikti ieteiktu arī noskatīties citiem.

Kopumā sarakstā ir iekļautas gandrīz 100 filmas un daži seriāli. Filmām es cenšos veidot nelielas anotācijas par to, kāds ir filmas sižets. Šīs anotācijas es veidoju gan pats sev priekš arhīva kā arī nodotu tās vērtēšanai arī citiem lasītājiem jeb interneta sērfotājiem. Tiem, kam patīk žanrs drāma, noteikti atradīs loti daudzas filmas, kuras liksies interesantas un aizraujošas ar savu sižetu.

Vēlos uzskaitīt dažas filmas no mana minētā saraksta.

 • Eight days to live
 • Lilja 4-ever
 • Remember me
 • Kidulthood
 • I was here
 • Disturbia
 • The girl next door
 • A serbian film
 • Shutter island
 • City of god
 • Clip
 • Bo
 • Celda 211

 

Pārējais filmu saraksts un anotācijas ir atrodamas mājas lapā pieraksti – filmas, kuras ir vērts redzēt

 

Novēlu patīkamu skatīšanos garajos rudens vakaros, kā aŗī ceru, ka atradīsiet, ko noderīgu.

]]>
http://www.a6.lv/filmas-kuras-ir-verts-redzet/feed 0
Lietoti biroja datori ar garantiju! http://www.a6.lv/lietoti-biroja-datori-ar-garantiju http://www.a6.lv/lietoti-biroja-datori-ar-garantiju#comments Tue, 30 Dec 2014 17:52:40 +0000 http://www.a6.lv/?p=2361 Jauni un nelieli uzņēmumi savas darbības sākumā meklē izdevīgākos risinājumus arī datortehnikas izvēles jautājumā. Kas būtu jāzina iegādājoties datoru biroja darbam?

Pirmkārt, izvēlieties pārbaudītu zīmolu ražotus datorus. Vadošo zīmolu datoru ražotāju preces kalpo gadiem un nesagādā nepatīkamus pārsteigumus.

Otrkārt, ofisa darbam ar datoru nepieciešama licencēta programmatūra. Pērkot šādus zīmolu datorus, ir iespēja iegādāties arī to komplektā. Atsevišķi licence maksās to pašu datora cenu.

Treškārt, pārbaudiet vai sērijas numuri uz licencēm sakrīt ar tiem, kas ir datora sistēmā. Un pārliecinieties, ka esat saņēmuši pirkumu apliecinošu dokumentu.

Mēs specializējamies tieši lietotu biroja datoru tirdzniecībā un mums ir svarīgi, lai klienti saņemtu kvalitatīvu preci ar garantiju un strādātu godīgi!

]]>
http://www.a6.lv/lietoti-biroja-datori-ar-garantiju/feed 0
Bigbank patēriņa kredīts http://www.a6.lv/bigbank-paterina-kredits http://www.a6.lv/bigbank-paterina-kredits#comments Tue, 30 Dec 2014 17:50:11 +0000 http://www.a6.lv/?p=2356 Bigbank specializējas patēriņa kredītu izsniegšanā un noguldījumu pieņemšanā. Tā ir viena no populārākajām bankām, kas izsniedz patēriņa kredītus gan esošiem, gan jauniem klientiem.

Patēriņa kredīts dod iespēju iegādāties kādu sen kāroto preci vai pakalpojumu par to norēķinoties pakāpeniski ar ikmēneša maksājumu. Maksājumu grafiks tiek izstrādāts un izsniegts klientiem veiksmīgas sadarbības gadījumā, pēc tam, kad ir akceptēts kredīta pieteikums. Ikmēneša maksājumu apjoms būs atkarīgs no izsniegtā aizdevuma lieluma. Uzņēmums piedāvā ērtu veidu, kā to var vienkārši aprēķināt – ar Bigbank kredītu kalkulatoru, kurš pieejams ikvienam esošajam vai topošajam klientam, tāpēc ir viegli kontrolēt un sekot līdzi tam, kādas summas katru mēnesi ir jāatmaksā.

Pieteikumu izskatīšana un dokumentu noformēšana, piesakoties Bigbank patēriņa kredītam, notiek 4 dienu laikā. Šīs kredīts piedāvā aizņemties no 300 € līdz 10000 €. Atmaksas termiņš  var būt no 6 līdz 120 mēnešiem ilgs. Iesniegt pieteikumu var ērti un vienkārši internetā, savukārt, iesniegt nepieciešamos dokumentus un  parakstīt līgumu klients var sev ērtā filiālē un laikā.

Izvēloties patēriņa kredītus, ir rūpīgi jāizvērtē savu ienākumu stabilitāte un apjoms. Noderīgi ir izvērtēt arī to, vai tiešām konkrētā prece vai pakalpojums uz doto brīdi ir aktuāls un nav tikai mirkļa vājums.

Bigbank papildus piedāvājums klientiem ir kredīta summas apdrošināšana gadījumiem, kad klients zaudē maksātspēju un nevar vairs pildīt finansiālās saistības ar Bigbank.

]]>
http://www.a6.lv/bigbank-paterina-kredits/feed 0
Kredīts nekustamā īpašuma iegādei http://www.a6.lv/kredits-nekustama-ipasuma-iegadei http://www.a6.lv/kredits-nekustama-ipasuma-iegadei#comments Tue, 30 Dec 2014 17:47:58 +0000 http://www.a6.lv/?p=2355 Nekustamais īpašums, tāpat kā zelts ir vērtība, kas, pat ejot cauri gadsimtiem, savu nozīmīgumu nezaudē.

Ikviens kaut reiz mūžā ir sapņojis par dzīvi ērtā un siltā mājoklī, kas iekārtots pēc paša vēlmēm un vajadzībām. Lai iegādātos vai uzceltu sev tīkamo mājokli ir nepieciešami pietiekoši lieli finansiāli līdzekļi, kas ne viesim uzreiz ir pieejami, tieši tāpēc ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē liela daļa cilvēki izvēlas noformēt hipotekāro kredītu nekustamā īpašuma iegādei.

Kredīts nekustamā īpašuma iegādei parasti tiek piešķirts pret nekustamā īpašuma ķīlu, kas kalpo kā nodrošinājums, tam, ka aizdevumu spēsiet atmaksāt, taču nekādi citādi neietekmē jūsu tālākās darbības šajā nekustamā īpašumā. Kā ķīlu aizdevuma saņemšanai jūs varat norādīta arī to nekustamo īpašumu, kura iegādei kredīts ir nepieciešams, līdz ar to aizdevuma varēsiet saņemt arī tad, ja pagaidām jums vēl nekas nepieder.

Kredīti nekustamā īpašuma iegādei parasti tiek noformēti ilgtermiņā, līdz ar to jūs varat izvēlēties atmaksas termiņa ilgumu līdz pat 30 gadiem. hipotekāro kredītu lielums parasti ir līdz pat 90% no īpašuma tirgus vērtības, taču pastāv daži aizdevēji, kas piedāvā saņemt aizdevumu līdz pat 100% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības un šāda gadījumā jums nav nepieciešami savi personīgie līdzekļi pirmās iemaksas segšanai.

Hipotekāros kredītus izsniedz gan banku, gan nebanku aizdevēji un to piedāvājumu klāsts ir visai plašs.

]]>
http://www.a6.lv/kredits-nekustama-ipasuma-iegadei/feed 0
Ražots Latvijā http://www.a6.lv/razots-latvija http://www.a6.lv/razots-latvija#comments Tue, 30 Dec 2014 17:47:02 +0000 http://www.a6.lv/?p=2354 Latvijas ražotāji piedāvā plašu preču klāstu, un starp visu plašo Latvijā ražoto preču piedāvājumu, Jūs noteikti atradīsiet ko tādu, ko vēlētos iegādāties sev, vai arī vest kā dāvanu saviem draugiem.

 Skaistas rotaslietas un aksesuāri, garšīgi našķi un pārtikas produkti, kas pagatavoti Latvijā, rotaļlietas bērniem, skaistumkopšanas līdzekļi un veselību stiprinošas tējas.

Esam mazs, jauks veikaliņš Ventspilī, kurā atradīsiet Latvijā ražotas preces! Pie mums var iegādāties mājas vīnus, ievārījumu, tējas, sulas, garšvielas, kosmētiku, rokdarbus un daudz citu Latvijā ražotu labumu!!! 

Atrodamies Tirdzniecības kompleksā \”Andrejnams\” – otrajā stāvā, Andreja ielā 7. Gaidām ciemos!!!

 

Darba dienās: 10:00 – 18:00

Sestdienās: 10:00 – 16:00

Mūsu mājās lapa, kurai varat pievienoties, lai sekotu mūsu jaunumiem! Pērc vietējo!!!

https://www.facebook.com/razotslatvijaventspils

]]>
http://www.a6.lv/razots-latvija/feed 0
Kur aizņemties līdz algai http://www.a6.lv/kur-aiznemties-lidz-algai http://www.a6.lv/kur-aiznemties-lidz-algai#comments Tue, 30 Dec 2014 17:43:03 +0000 http://www.a6.lv/?p=2341 Katrs apzinās, cik svarīgi ir ikdienā plānot savus ienākumus un izdevumus, īpaši, ja ienākumi ir salīdzinoši nelieli. Šāda sava budžeta sastādīšana un ievērošana bieži vien ļauj izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem mēneša beigās, kad tiek analizēta sava bilance. Jāatzīst, ka arī tas, kurš plāno savu grāmatvedību ļoti rūpīgi, reizēm tāpat nav pasargāts no situācijām, kad naudas mēneša beigās izrādās par maz.

Kur aizņemties naudu

Situācijās, kad pietrūkst līdz algai kādu noteiktu finanšu resursu, un steidzami ir vajadzīga naudu, ne katrs var vai vēlas aizņemties no draugiem. Un, kad mēneša galu savilkšanai, neplānotiem izdevumiem vai spontānam pirkumam savas naudas nepietiek, trūkstošos līdzekļus mūsdienās cilvēki mēdz aizņemties no ātro kredītu sniedzējiem. Tiem var ļoti ērti pieteikties un, pozitīvas atbildes gadījumā, nepieciešamo nauda summu var saņemt savā bankas kontā vien dažu minūšu laikā. Kā arī, šādiem aizdevumiem praktiski netiek prasīts ne galvotājs, ne ķīla.

Kas ir ātrie kredīti

Protams, ir ļoti svarīgi atcerēties, ka ātrie kredīti ir tikai īstermiņa risinājums. Lai arī mazie aizdevumi, kas tiek ņemti no konkrētas kompānijas pirmo reizi, ir pieejami pat bez procentiem, tomēr parāds vienalga būs jāatmaksā. Ja aizņēmējs nav spējīgs to izdarīt savlaicīgi, jārēķinās, ka par līguma pagarināšanu būs jāmaksā. Un gadījumos, kad cilvēks kavē ikmēneša maksājumu, tiek sarēķināta klāt vēl arī soda nauda par saistību nepildīšanu.

]]>
http://www.a6.lv/kur-aiznemties-lidz-algai/feed 0