Latvijas Rakstu Katalogs - A6.lv http://www.a6.lv Uzzini interesantāko vai pastāsti citiem - Tevi pamanīs tūkstoši! Mon, 24 Nov 2014 18:05:52 +0000 lv-LV hourly 1 http://wordpress.org/?v=4.0.1 Wellton Hotel Group – restorānu vasaras terašu pārskats http://www.a6.lv/wellton-hotel-group-restoranu-vasaras-terasu-parskats http://www.a6.lv/wellton-hotel-group-restoranu-vasaras-terasu-parskats#comments Sat, 19 Jul 2014 12:00:38 +0000 http://www.a6.lv/?p=2306 Wellton Hotel Group ir jauns un strauji augošs Latvijas viesnīcu zīmols, kurš dotajā brīdī operē piecas 4* viesnīcas Rīgā. Uzņēmums strauji attīstās, katru gadu pārņemot operēšanā funkcionējošus objektus un ceļot jaunas viesnīcas.
Aktuāli jaunumi vasarai – lielākajai Wellton tīkla viesnīcu daļai ir restorāni ar vasaras terasēm. Visos restorānos ir pieejams bezmaksas Wi-Fi pieslēgums.
Wellton Elefant Hotel – mūsdienīga viesnīca Pārdaugavā. Viesnīcas telpās atrodas stilīgs un gaišs restorāns “Elefant” ar vaļējo vasaras terasi. Terase ir atvērta no maija līdz septembrim. Katru dienu no plkst. 11:00 līdz plkst. 3:00 naktī apmeklētājiem ir iespēja nogaršot populārākos šef-pavāra ēdienus – piparu steiku ar frī kartupeļiem un maigās cūkgaļas ribiņas pasniegtas uz kartupeļu biezeņa spilvena. Ziloņu skulptūras restorāna telpās un bezmaksas Wi-Fi nodrošinās restorāna viesiem interesantas bildes izvietošanai sociālajos tīklos.
Wellton Centrum Hotel & Spa – stilīga viesnīca ar vēsturisko gaisotni. Viesnīcas telpās atrodas restorāns “Melnā Bite”, kura koncepcijā ir saplūdinātas iecienītākās Latvijas un Eiropas virtuves tradīcijas. “Melnā Bite” ir rekomendējama tiem viesiem, kuri augsti novērtē ne vien interesantas garšas kompozīcijas, bet arī ēdienu un vietējo produktu kvalitāti.
Wellton Old Riga Palace Hotel viesnīcas ēkā atrodas neliels restorāns ar omulīgo vasaras terasi, apslēpies no trokšņa un burzmas Vecpilsētas klusajā centrā. Populārākie vasaras perioda ēdieni ir baraviku krēmzupa un maigās pastas. Restorāns ir atvērts katru dienu no plkst. 18:00 līdz 24:00.
Wellton Terrace Design Hotel atrodas klusajā centrā. Viesnīcās telpās ir izvietojies Terrace Bar ar vaļējo vasaras terasi, kura ir lieliski piemērota banketiem un privātām svinībām.

]]>
http://www.a6.lv/wellton-hotel-group-restoranu-vasaras-terasu-parskats/feed 0
Wellton Elefant Hotel svin 2 gadus viesnīcu tīkla Wellton Hotel Group sastāvā http://www.a6.lv/wellton-elefant-hotel-svin-2-gadus-viesnicu-tikla-wellton-hotel-group-sastava http://www.a6.lv/wellton-elefant-hotel-svin-2-gadus-viesnicu-tikla-wellton-hotel-group-sastava#comments Wed, 16 Jul 2014 13:00:20 +0000 http://www.a6.lv/?p=2201 Šodien, 2014. gada 1. jūlijā, viesnīcā Wellton Elefant Hotel notika svinīgs pasākums par godu savai divu gadu jubilejai Latvijas viesnīcu tīkla Wellton Hotel Group sastāvā. Svinības notika šaurā kolēģu lokā bez preses pārstāvjiem – silti un sirsnīgi, kā lielajā ģimenē.
Apsveikt Wellton Elefant Hotel viesnīcas vadību un personālu ieradās direktori un menedžments no citām tīkla viesnīcām. Pasākuma laikā spēlēja dzīva mūzika, restorāns Elefant piedāvāja garšīgas uzkodas un kūciņas, telpu rotāja puķes. Svinību gaitā visi darbinieki, kuri viesnīcā strādā vairāk par gadu, saņēmuši godarakstus.
Pasākuma saimnieki piedāvāja sacensības, kuru laikā bija jānoskaidro, cik labi viesi pārzin viesnīcu Elefant. Viesi tika sadalīti komandās un tiem bija jāatbild uz 30 jautājumiem par viesnīcu, kuru starpā bija visnotaļ sarežģīti jautājumi, piemēram, pavisam nedaudzi zināja, ka Lielā ziloņa skulptūra viesnīcas vestibilā simbolizē gudrību, viesmīlību un laimi, bet sarkanais paklājs pie galvenās ieejas sastāv no 11 atsevišķiem paklājiem.
Viesnīcas direktore Inga Sorokina: “Ir ļoti patīkami šeit redzēt kolēģus no citām tīkla viesnīcām. Tas nozīmē, ka mēs esam komanda ar vienu mērķi. Kopā mēs esam sasnieguši daudz, un mēs turpināsim augt, atbilstot visiem standartiem.”
Atgādināsim, ka Wellton Hotel Group ir jauns un strauji augošs Latvijas viesnīcu zīmols, kurš dotajā brīdī operē piecas 4**** viesnīcas Rīgā. Uzņēmums strauji attīstās, katru gadu pārņemot operēšanā funkcionējošus objektus un ceļot jaunas viesnīcas.

]]>
http://www.a6.lv/wellton-elefant-hotel-svin-2-gadus-viesnicu-tikla-wellton-hotel-group-sastava/feed 0
Wellton Hotel Group – sociāli atbildīgs viesnīcu tīkls Rīgā http://www.a6.lv/wellton-hotel-group-sociali-atbildigs-viesnicu-tikls-riga http://www.a6.lv/wellton-hotel-group-sociali-atbildigs-viesnicu-tikls-riga#comments Wed, 16 Jul 2014 13:00:07 +0000 http://www.a6.lv/?p=2200 Wellton Hotel Group ir jauns un strauji augošs Latvijas viesnīcu zīmols, kurš dotajā brīdī operē piecas 4* viesnīcas Rīgā. Uzņēmums strauji attīstās, katru gadu pārņemot operēšanā funkcionējošus objektus un ceļot jaunas viesnīcas.
Tiecoties kļūt par vadošo viesnīcu zīmolu, mēs esam apņēmušies radīt vērtības ne tikai mūsu sadarbības partneriem un viesiem, bet arī sabiedrībai. Turklāt mēs zinām, ka kopīgajā lielajā lietā pat sīkumiem ir milzīga nozīme.
Atbildība pret sabiedrību ir viena no neatņemamām zīmola prioritātēm. Viena no iniciatīvām šīs prioritātes ietvaros ir labdarības akcijas organizēšana Latvijas bērnu nama atbalstam. Akcija startēja 2014. gada jūnijā un turpināsies tik ilgi, kamēr tiks savākti naudas līdzekļi nepieciešamā apjomā. Pēc akcijas noteikumiem, veicot rezervāciju no Wellton Hotel Group oficiālās mājas lapas, mēs ziedosim 1 EUR no katras rezervācijas. Pēc akcijas noslēgšanas visa summa tiks pārskaitīta Latvijas reģionālajiem bērnu namiem.
Jūs personīgi varat atbalstīt mūsu iniciatīvu un palīdzēt tiem bērniem, kuriem palīdzība ir nepieciešama visvairāk. Izvēloties veikt rezervācijas no mūsu oficiālās mājas lapas www.wellton.com, Jūs kļūstat par labdarības akcijas dalībnieku. Mēs ziedosim 1 EUR no katras tiešās rezervācijas. Kopā mēs varēsim palīdzēt tiem, kuri nevar palīdzēt sev paši. Mēs iepriekš Jums pateicamies par sadarbību un atsaucību!

]]>
http://www.a6.lv/wellton-hotel-group-sociali-atbildigs-viesnicu-tikls-riga/feed 0
Kādus faktorus izvērtēt iegādājoties individuāli projektētas mēbeles http://www.a6.lv/kadus-faktorus-izvertet-iegadajoties-individuali-projektetas-mebeles http://www.a6.lv/kadus-faktorus-izvertet-iegadajoties-individuali-projektetas-mebeles#comments Wed, 16 Jul 2014 12:58:04 +0000 http://www.a6.lv/?p=2199 Mēs visi dzīvojam dažādos un atšķirīgos mājokļos, bet kopīgais mums visiem ir tas, ka sava dzīvesvieta ir kā miera osta, kā sava mazā pasaulīte, kur mēs gribam atpūsties un ērti justies.

Lai mēs justies ērti viens no galvenajiem faktoriem ir mājokļa iekārtojums, kur vienu no galvenajām lomām spēlē skapji. Skapis ir tā vieta, kur mēs glabājam sev ikdienā nepieciešamās lietas, vai tieši otrādi vēlamies paslēpt no citu acīm dažādas mantas un lietas, ko tik bieži neizmantojam vai izmantojam sezonāli (ziemas virsdrēbes, gludināmie dēļi, putekļu sūcēji utml.).

Racionāli plānots un kvalitatīvs skapis jau kļūst par ikdienā nepieciešamu priekšmetu, tāpēc pret tā projektēšanu un iegādi nevajadzētu attiekties pavirši.

Manā darba pieredzē ir bijuši neskaitāmi gadījumi, kad klients ātri ieskrien un vaicā “cik man maksās skapis, izmēri ir tādi un tādi”. Šie divi jautājumi ir svarīgi, bet to secība, lai uzprojektētu un saplānotu katra vēlmēm un vajadzībām piemērotu skapi varētu būt šāda:

 • aptuvenie izmēri
 • kur skapis, durvis atradīsies un kam galvenokārt paredzēti
 • kāds ir istabas interjers, lai varam sameklēt piemērotākos materiālus
 • ko klients vēlas savā skapī vai garderobes telpā (plaukti, atvilktnes, stangas utml.)
 • cik tas maksā

Nereti ir tā, ka skapja aprīkojumā mēs vēlamies visu un daudz, bet ne vienmēr tas ir nepieciešams un atbilst katra klienta dzīvesveidam. Tāpēc skapja projektēšanas procesā ir nedaudz jāiepazīst klients, tā sakot “jāparunā par dzīvi”. Šis sarunas bieži vien ir mani uzvedinājušas uz citām domām nekā sākumā klients ir vēlējies un stāstījis. Tad es cenšos uzzīmēt vairākus skapja iekārtojuma risinājumus – vienu kādu vēlas klients un otru, savu versiju tieši konkrētajam cilvēkam. Un vairumā gadījumu klients izvēlas tieši to variantu, ko esmu piedāvājusi es, jo tas esot tieši tas, ko viņš gribējis, bet nav varējis noformulēt vai nav zinājis kā izskaidrot. Tāpēc es ieteiktu skapja un it sevišķi garderobes telpas iekārtojumu projektēšanu uzticēt profesionālim, kurš arī mācēs saplānot skapja iekšējo risinājumu tā, lai atverot durvis negadās pārsteigumi, ka, piemēram, nevar izvilkt atvilktni.

Nākamais svarīgais aspekts tieši skapim ir, no kāda materiāla tas tiek ražots. Mūsdienās ļoti plašā klāstā ir pieejami dažādi lamināta izstrādājumi un tas arī šobrīd ir viens no populārākajiem materiālu veidiem tieši mēbeļu ražošanā. Bet mēbeļu ražotāji piedāvā atšķirīgas kvalitātes un biezuma laminātus, tāpēc ir ļoti būtiski noskaidrot no cik bieza lamināta tiks ražots skapis (skapja gala sienas, starpsienas, plaukti utml.). Viens no izplatītākajiem lamināta biezumiem ir 16 mm, bet šāds skapis ir nestabilāks, vairāk šūpojas un ikdienā to lietojot šī nianse var kļūt kaitinoša. Iebūvējamās mēbeles savus iebūvējamos skapjus un garderobes piedāvā vismaz no 18 mm bieza lamināta. Šādi skapji ir stabilāki un drošāki.

Nākamais svarīgais moments ir tieši dažāda veida aprīkojuma un furnitūras izvēle, jo atvilktnes, izvelkamos grozus vai apavu plauktus mēs izmantosim vairākas reizes dienā. Mēs (L-UKS un Iebūvējamās mēbeles) piedāvājam ļoti kvalitatīvas un izturīgas atvilktnes un Norvēģijā ražotus izvelkamos grozus, kas kalpos ilgi un nebūs jādomā vai atvilktnei pēc kāda laika nenokritīs apakšējā daļa.

Skapja vai garderobes durvis ir viens no svarīgakajiem elementiem, jo to Jūs izmntosiet visbiežāk. Tāpēc ir svarīgi pievērst uzmanību vairākām niansēm – durvju profila (rāmja) biezumam un stiprībai, vai durvis bīdās ar troksni vai klusām, vai bīdāmās durvis tiks paredzētas skapim vai kā durvis starp istabām, kur Jūs redzēsiet durvis no abām pusēm. Ja durvis tiek ražotas no plāna profila, tad ar laiku tās var sākt izliekties, un tas ir ne tikai vizuāls defekts. Iebūvējamās mēbeles piedāvā kvalitatīvus un dažādus alumīnija, lamināta, finierētus un masīvkoka durvju profilus. L-UKS ražotais vislētākais alumīnija profils ir paredzēts 1200 mm platām un līdz 2750 mm augstām durvīm, un nav nepieciešams pa vidu likt sadalošos profilus, lai nodrošinātu durvju stabilitāti. Mūsu ražotajās durvis bīdās klusi, kas ir īpaši svarīgi guļamistabās.

Esmu dzirdējusi teicienu, ka “tikai sievietes māk uzprojektēt funkcionālas mēbeles, jo nebārstās ar teminiem un standartu izmēriem, bet pieiet projektēšanai no praktiskās puses”. Arī mēbeles mājoklim galvenokārt izvēlas sievietes, bet tas nenozīmē, ka ar vīriešiem nespēšu rast kompromisu un piemērotāko risinājumu.

Iebūvējamās mēbeles un L-UKS ir komanda, kur svarīgi ir:

 • godīgums
 • mīlestība pret savu darbu
 • katrs klients ir īpašs
 • pieredze
 • laicīgi izpildīti un uzstādīti pasūtījumi
 • augstas kvalitātes produkts par pieņemamām cenām

Iebūvējamās mēbeles atrodas Jelgavā, Lielā ielā 22, bet mēs braucam pie saviem klientiem arī uz citām vietām Latvijā.

Kontakti: tālrunis – +37129154707; +37163013212

e-pasts: jolanta@iebuvejamasmebeles.lv

www.iebuvejamasmebeles.lv

www.l-uks.ee

 

 

Laipni lūgti ciemos!

 

 

]]>
http://www.a6.lv/kadus-faktorus-izvertet-iegadajoties-individuali-projektetas-mebeles/feed 0
‘Lucid Dreaming” – apzinātā sapņošana. http://www.a6.lv/lucid-dreaming-apzinata-sapnosana http://www.a6.lv/lucid-dreaming-apzinata-sapnosana#comments Wed, 16 Jul 2014 12:18:07 +0000 http://www.a6.lv/?p=2197 Sveicināti, šajā rakstā vēlos parunāt par „Lucid Dreaming”, jeb apzināto sapņošanu – fenomens, kad sapņa laikā saprotam to, ka esam sapnī un paveras iespēja kontrolēt šo sapni, rodas iespēja sapnī darīt praktiski visu ko vien vēlamies. Kā rāda Amerikā veikti pētījumi, gandrīz katrs cilvēks sava mūža laikā ir piedzīvojis šādu apzināto sapņošanu vismaz dažas reizes. Lielākajai daļai aptaujāto šāda apzināta sapņošana patīk un viņi to vēlētos piedzīvot biežāk. Izrādās ka ir veids, kā veicināt apzināto sapņošanu – pielietojot dažādas metodes, iespējams palielināt iespēju sapnī kļūt skaidram par to ka sapņojam.

Viena no metodēm paredz sapņu žurnāla izveidošanu. Jums ir jāizveido žurnāls, kurā katru rītu jāpieraksta visi redzētie sapņi cik detalizēti vien iespējams. Uzreiz pēc pamošanās ieteicams aizvērt acis un palikt gultā uz dažām minūtēm. Šajā laikā jāmēģina atsaukt atmiņā pieredzētie sapņi un jācenšas tiem ātri iziet cauri, piefiksējot visas detaļas. Pēc tam sapņi jāpieraksta. Ieteicams sapņu žurnālu turēt pa rokai visas dienas laikā, jo bieži vien tieši dienas laikā atmiņā ataust kādas noteiktas sapņa detaļas. Šāds žurnāls trenēs sapņu atmiņu, kā arī uzlabos spēju atpazīt sapņus un to ka sapņojam.

Vēl viena no metodēm ir realitātes pārbaudes – dienas laikā regulāri jāizpilda vienkāršas realitātes pārbaudes, kā piemēram, viegli jāiekniebj sev, jāpārbauda pulkstenis, jāpalecas vai jāizskaita rokas pirksti. Ar laiku piefiksēsiet ka sākat šādas realitātes pārbaudes veikt arī sapņos, tikai šajā gadījumā saņemtie rezultāti būs citi – pulkstenis rādīs dīvainas, nesakarīgas zīmes, palecoties uzlidosiet milzu augstumā vai arī rokai būs savādāks pirkstu skaits. Šādā gadījumā sapratīsiet, ka sapņojat un varēsiet sākt kontrolēt sapni…

Pilnu rakstu (angļu valodā) atradīsiet šeit: http://astraltravelingzone.com/how-to-lucid-dream/

]]>
http://www.a6.lv/lucid-dreaming-apzinata-sapnosana/feed 0
Labākais tulkotājs Rīgā, nu patiešām! http://www.a6.lv/labakais-tulkotajs-riga-nu-patiesam http://www.a6.lv/labakais-tulkotajs-riga-nu-patiesam#comments Wed, 16 Jul 2014 12:15:30 +0000 http://www.a6.lv/?p=2195 Jums katram noteikti dziļi sirdī stāv tulkotāja gars. Taču ja Jūs esat uzrakstījis grāmatu latviski un gribat pārtulkot to angliski vai otrādāk, tad vēršaties pie manis, varu iztulkot. Rakstiet tikai uz manu e – pastu: morics.mengelsons@inbox.lv. Uz zvaniem neatbildēšu. Savam uzrakstītajam pieteikumam jāpievieno: veidlapa, kuru nosūtīšu pirms tulkojamā faila saņemšanas, savs CV, un arī sava fotogrāfija. Tas gan izklausās, ka gribu kādu pieņemt darbā, vienkārši gribu pārliecināties par to, ka Jūs esat Latvijā vai kaut vai Rīgā pazīstams autors. Ja gribat pievienot vēl kaut ko par tulkošanu, droši pievienojiet! Tiks pieņemti tikai orģināltulkojamie darbi. No interneta vai citiem informācijas līdzekļiem nokopēti darbi netiks pieņemti! Cilvēki, padodiet šo rakstu citiem! Esmu labākais! Fani, lūdzu atsūtiet, man ir savs neliels birojiņš dzīvoklītī.

 

 

 

Attā visiem!

]]>
http://www.a6.lv/labakais-tulkotajs-riga-nu-patiesam/feed 0
Kredīts ap 200 eiro http://www.a6.lv/kredits-ap-200-eiro http://www.a6.lv/kredits-ap-200-eiro#comments Wed, 16 Jul 2014 12:01:40 +0000 http://www.a6.lv/?p=2192 Iespējams, ka Jūs esat dzirdējuši par ātrajiem kredītiem 200 eiro un to, kā šie kredīti var sniegt Jums naudu, kas Jums ir nepieciešama pirms Jūsu nākamās algas dienas. Patiesība par šiem kredītu veidiem ir tāda, ka tie dara tieši to, bet ar papildus izmaksām un šī iemesla dēļ lielākā daļa cilvēku izvairās no šo kredītu izmantošanas. Jums jāapsver gan pozitīvās, gan negatīvās šo kredītu īpašības un, lai gan tie ietver procentu likmes, šie kredīti var sniegt Jums ārkārtas naudu, ja Jūs piemeklē finanšu problēmas. Ja Jūs nolemjat, ka pieteikšanās ātrajam kredītam 200 eiro ir piemērota tieši Jūsu situācijai, Jums ir jānolemj, ar kuru aizdevēju Jūs sadarbosieties.

Apskatīt 200 eiro kredītu piedāvājumus

Apskatiet šeit nekavējoties

Izvērtējiet savu maksātspēju!

Šie 200 eiro kredīti tiks apstiprināti bez liekiem sarežģījumiem, pat ja Jums ir nelieli ikmēneša ienākumi. Šāds ātrais kredīts atvieglos Jūsu rūpes, jo Jums nebūs jāmēģina izskaidrot savus kredīta ņemšanas iemeslus aizdevējam, kuram Jūs iesniedzat savu pieteikumu un, ja Jūs saskaraties ar ārkārtas situāciju, tas var ietaupīt Jums tik ļoti nepieciešamo laiku.

Lai atrastu šos 200 eiro kredītu veidus, Jums vienkārši nepieciešams doties uz aizdevēju salīdzināšanas sadaļu un veikt ātro kredītu meklēšanu. Meklējot ātros kredītus, Jums nevajadzētu būt grūtībām atrast aizdevēju, kas var piešķirt Jums ātru kredītu bez lielām galvassāpēm un tas var būt tieši tas, kas Jums vajadzīgs.

Iegūt tūlītēju apstiprinājumu ātrajam kredītam 200 eiro ir diezgan viegli, pretējā gadījumā tas tiktu dēvēts par grūti iegūstamu kredītu. Lielākā daļa no šķēršļiem, ko liek tradicionālie naudas aizņemšanās veidi, ir likvidēti, atstājot tikai pamatvajadzības.

]]>
http://www.a6.lv/kredits-ap-200-eiro/feed 0
Kredīts ap 150 eiro http://www.a6.lv/kredits-ap-150-eiro http://www.a6.lv/kredits-ap-150-eiro#comments Wed, 16 Jul 2014 12:01:35 +0000 http://www.a6.lv/?p=2191 Pēkšņs naudas trūkums mēneša vidū var piespiest Jūs pieteikties kredītam, bet, ja nogurdinošā dokumentu sagatavošana attur Jūs no pieteikšanās kredītiem, tad Jūs noteikti neesat informēti par ātrajiem kredītiem. Ar šiem kredītiem, aizņēmējs var viegli izpildīt visas savas steidzamās finanšu prasības bez dokumentu kārtošanas procedūras.

Kā norāda nosaukums, ātro kredītu pieteikumu process neietver garas formalitātes, kas ļauj Jums izvairīties no visiem grūtajiem uzdevumiem.

Iegūt papildus 150 eiro, izmantojot ātros kredītus, kļūst aizvien vieglāk un ātrāk, pateicoties ātro kredītu aizdevēju attīstībai un uzlabošanai internetā. Ja Jūs zināt, kur meklēt, ir daudz 150 eiro ātro kredītu, kuru pieteikumu un apstiprināšanas procesā nav nepieciešams ar aizdevēju runāt pa tālruni.

Saņemt 150 eiro ātri

Saņemiet 150 eiro šeit

Labākie ātro kredītu aizdevēji piedāvā ļoti ātru un vienkāršu apstiprināšanas procesu internetā. Bez vajadzības saskarties ar šiem laikietilpīgajiem šķēršļiem, laiks starp pieteikuma iesniegšanu un naudas saņemšanu Jūsu bankas kontā ir daudz īsāks. Kad cilvēki piesakās 150 eiro ātrajiem kredītiem, viņiem bieži vien ir nepieciešama nauda, cik ātri vien iespējams, tādēļ racionalizēta un īsa pieteikuma procedūra ir ļoti svarīga.

Par ātrajiem kredītiem

Ātrie kredīti vienmēr ir pieejami par salīdzinoši nelielām summām un uz īsu laika periodu. Atšķirībā no patēriņa kredītiem, kam gandrīz vienmēr ir nepieciešama gara pārbaude, ar ātrajiem kredītiem Jūs nebūsiet atbildīgs par vairākiem maksājumiem ilgākā laika posmā, tāpēc, ka, tā kā summa, ko Jūs aizņematies, parasti ir mazāka nekā Jūsu ikmēneša alga, risks aizdevējam nesaņemt naudu atpakaļ, ir niecīgs.

Svarīgas lietas, ko aizdevējs pārbaudīs, ir informācija par Jūsu darbu vai ienākumiem (kaut kas ir nepieciešams, lai viestu ticību par naudas atmaksu) un bankas kontu. Kamēr vien Jūs sniegsiet pilnīgu un precīzu informāciju par savi, ienākumiem un bankas kontu savā pieteikumā, aizdevējam nebūs vajadzības sazināties ar Jums pa tālruni. Tikai tad, ja ir kāda detaļa, kādēļ aizdevējs nevar apstiprināt Jūsu pieteikumu, Jums tiks lūgts sniegt papildu pierādījumus.

]]>
http://www.a6.lv/kredits-ap-150-eiro/feed 0
Kredīts ap 100 eiro http://www.a6.lv/kredits-ap-100-eiro http://www.a6.lv/kredits-ap-100-eiro#comments Wed, 16 Jul 2014 12:01:32 +0000 http://www.a6.lv/?p=2190 Ikreiz, kad Jūsu ceļā stājas kāda finanšu avārijas situācija, Jūsu labākais draugs būs tas, kas Jums palīdzēs tikt ārā no sarežģījumiem, bet Jūsu draugi un radinieki nevarēs palīdzēt Jums visu laiku. Tātad Jums ir jāmeklē kāda cita iespēja, piemēram, jāiegūst kāds cits labs draugs, kas Jums spēs palīdzēt, piemēram, ātro kredītu aizdevējs. Lai gan šis draugs par saviem pakalpojumiem piemēros papildus maksas, Jūs ātri un ērti iegūsiet sev nepieciešamo 100 eiro naudas summu.

Jāatgādina, ka pirmais kredīts līdz 100 eiro ir bez procentu maksas.

Saņemt 100 eiro kredītu jau tagad

Saņemiet šeit

Ātro kredītu aizdevējs būs gatavs palīdzēt Jums ar 100 eiro tieši tad, kad Jums ir finanšu nepatikšanas. Ja Jūs meklējat steidzamu un ātru naudu pirms Jūsu nākamās algas dienas un jau esat lūguši palīdzību dažiem Jūsu draugiem un radiniekiem, bet esat saņēmuši tikai atteikumu, labāk ir doties internetā, lai meklētu labu 100 eiro ātro kredītu aizdevēju un izlasītu visu svarīgo informāciju, pirms pieteikšanās ātrajam kredītam uz 100 eiro summu. Summu izvēlieties Jūs!

Visam kredīta pieteikuma procesam jānotiek droši un ļoti vienkārši. Jums vienkārši nepieciešams sniegt Jūsu personīgo un bankas informāciju un gaidīt atbildi; aizdevējs ar Jums sazināsies un pēc Jūsu informācijas apstiprināšanas pārskaitīs naudu tieši Jūsu bankas kontā. Jums vajadzētu būt iespējai viegli iegūt 100 eiro, kad tas Jums ir steidzami nepieciešams, pat neatstājot savu mājokli.

Ātrais kredīts internetā

Ātro kredītu izmantošana ir pakāpeniski ieguvusi nozīmi daudzu cilvēku finanšu attīstībai dažādās jomās. Šie kredīti ir ļoti līdzīgi jebkuriem citiem kredītiem bez ķīlas, kur nav nepieciešams ieķīlāt jebkādu īpašumu, lai iegūtu kredīta summu. Šo kredītu termiņa beigas sakrīt ar Jūsu nākamo algu. Arī ar šī kredīta palīdzību Jūs varat saņemt tūlītēju naudu tikai dažu stundu laikā. Šī kredītu shēma ir izstrādāta, lai sasniegtu Jūsu īstermiņa ekonomiskās prasības un to nav ieteicams izmantot biežāk. Šajā kredītu shēmā, nauda ir paredzēta īsam laikam posmam, lai atmaksājamā summa tiktu atmaksāta divu vai trīs nedēļu laikā.

Bieži cilvēki nonāk tādā situācijā, kad viņus apgrūtina milzīgas neparedzētas izmaksas un Jūs nezināt, kur lai iegūst papildus naudu, lai spētu nomaksāt visus savus izdevumus. Tajā laikā, kad Jūs piemeklē finanšu krīze, lielākā daļa cilvēku bieži vien padodas vai krīt panikā, jo viņi nezina, no kurienes viņi varētu saņemt palīdzību. Tomēr nav nepieciešams dzīvot tik saspringtu dzīvi, jo pastāv iespēja iegūt 100 eiro ātro kredītu, kas var palīdzēt Jums izkļūt no finanšu ķibelēm.

]]>
http://www.a6.lv/kredits-ap-100-eiro/feed 0
Kredīts ap 50 eiro http://www.a6.lv/kredits-ap-50-eiro http://www.a6.lv/kredits-ap-50-eiro#comments Wed, 16 Jul 2014 12:01:28 +0000 http://www.a6.lv/?p=2189 Aizņēmēji var viegli saņemt 50 eiro kredītu, neizejot no mājām, piesakoties tam internetā. Pieteikšanās process internetā ir labākais veids, kā iegūt 50 eiro kredīta summu uzreiz bez jebkādiem traucējumiem. Mūsdienās ir daudz aizdevēju, kas sniedz ātros kredītus 15 minūšu laikā. Šis process lieki netērē aizņēmēja laiku, jo tam ir nepieciešams tikai aizpildīt vienkāršu kredīta pieteikuma veidlapu un saņemt 50 eiro kredītu ar saprātīgu procentu likmi.

Aizņemties 50 eiro kredītu

Aizņemieties šeit

Tas ir biedējoši, ja Jums nav pietiekami daudz naudas, lai samaksātu rēķinus. Neviens nevēlas nonākt šajā situācijā, bet daudzi no mums tajā nonāk. Mēs cīnāmies, lai savilktu galus. Nav tā, ka mēs nemaksājam neko, bet mums pietrūkst tikai nedaudz, lai veiktu visus maksājumus. Daudziem no mums tā ir tikai neliela 50 eiro summa, kas ir nepieciešama, lai palīdzētu mums atgriezties pie normālas dzīves. Labā ziņa ir tā, ka Jūs varat saņemt 50 eiro kredītu jau tagad. Ne tikai Jūs varat saņemt naudu tieši tagad, bet Jūs varat saņemt to no uzņēmuma, kas neierosina parādus.

Reāls dzīvības glābējs daudziem cilvēkiem ir ātrais kredīts internetā. Šis kredīts ļaus Jums saņemt 50 eiro kredītu tieši savā bankas kontā. Šis kredīts tiks Jums piešķirts, ja Jums ir regulāri ienākumi, kas ir pierādījums tam, ka Jums ir līdzekļi, lai Jūs laicīgi spētu atmaksāt kredītu. Iemesls, kādēļ Jūs neiekļūsiet lielākās finanšu nepatikšanās, izmantojot šo kredītu, ir tas, ka tas ir neliels kredīts. Tas ir tieši pietiekami, lai Jūs tiktu atpakaļ uz ceļa.

Izmantojot ātros kredītus, aizņēmējs var iegūt summu, sākot no 5 līdz 300 uz termiņu no dažām dienām līdz vairākiem gadiem. Kredīta summu var noteikt aizņēmēji atbilstoši to prasībām un ienākumu stāvoklim.

Lai padarītu kredīta apstiprināšanas procesu daudz vienkāršāku un ātrāku, ir ieviesta iespēja pieteikties kredītam ātri, ērti un vienkārši. Vienkārši aizpildiet īsu pieteikuma veidlapu ar pamata informāciju no Jūsu mājas vai biroja ērtībām. Kredīta summa tiks ieskaitīta Jūsu kontā bez liekām problēmām. Kredīta pieteikums ir pilnīgi par brīvu un tam neseko nekādas slēptās maksas, tādēļ izmantojiet ātrā kredīta 50 eiro iespējas bez jebkādiem šķēršļiem.

]]>
http://www.a6.lv/kredits-ap-50-eiro/feed 0