Latvijas Rakstu Katalogs - A6.lv http://www.a6.lv Uzzini interesantāko vai pastāsti citiem - Tevi pamanīs tūkstoši! Tue, 17 Mar 2015 13:58:11 +0000 lv-LV hourly 1 http://wordpress.org/?v=4.1.5 Kas izraisa hipoglikēmiju? http://www.a6.lv/kas-izraisa-hipoglikemiju http://www.a6.lv/kas-izraisa-hipoglikemiju#comments Tue, 17 Mar 2015 13:58:04 +0000 http://www.a6.lv/?p=2648 Tiek uzskatīts, ka visbiežāk hipoglikēmija novērojama pacientiem, kuri ārstēšanā saņem insulīna preparātus. Te jāsaka, ka šīs komplikācijas biežums sāk izlīdzināties starp tiem, kas injicē insulīnu un tiem, kas lieto tabletes.

No tablešu preparātiem biežāk hipoglikēmiju izraisa spēcīgas un ilgas darbības insulīna producēšanas stimulatori – sulfonilurea grupa (glibenklamīds, glimeperīds, glipizīds u.c.).

 • Vēl pie cēloņiem jāmin:
  Neatbilstoši lielas insulīna vai tablešu preparātu devas,
 • Izlaista ēdienreize, nepietiekams uzņemto ogļhidrātu daudzums, lielāka fiziskā slodze, lietots alkohols,
 • Smaga nieru vai aknu slimība.

Jāņem vērā, ka insulīni un tablešu preparāti noārdās šajos orgānos. Ja devas netiek samazinātas, var attīstīties hipoglikēmija.

Gremošanas orgānu slimība, kas rada caureju, vemšanu, barības uzsūkšanās traucējumus.

Kā novērst hipoglikēmiju

Daļa pacientu paši sajūt brīžus, kad cukura līmenis pazeminās, bet lielākai daļai pacientu ir tā sauktās slēptās hipoglikēmijas lēkmes. Visbiežāk tās notiek naktīs, kad pacients guļ un it kā neko nejūt, tomēr izmaiņas asinsvados un citur organismā notiek.

Latvijā ārsti ir vienojušies, ka hipoglikēmijas lēkme sākas tad, ja cukura līmenis ir ap vai zem 4, un ja pacients jūtas slikti, svīst, trīc rokas, parādās nemiers un sirdsklauves. Ja cukura līmenis ir no 3 – 4, tad pietiek tikai paēst, lai tas normalizētos. Ja cukura līmenis ir mazāks par 2 – 3, tā ir jau dziļa hipoglikēmija, kad nepieciešams liels daudzums ātras iedarbības cukura, lietojot glikozes tabletes, konfektes vai dzerot saldu sulu.

Tā kā hipoglikēmija attīstās strauji, vilcināšanās nav pieļaujama. Ja ir pieejams glikometrs ,tad dažu minūšu laikā iespējams pārbaudīt, vai pazīmes atbilst hipoglikēmijai. Ja tas nav iespējams, tad nekavējoties jāuzņem kādi vienkāršie cukuri, kas strauji uzsūcas – glāze saldas sulas, 5 – 6 glikozes tabletes vai ar cukuru saldināts dzēriens. Pat ja simptomi būs saistīti ar ko citu (nevis cukura līmeņa pazemināšanos), tas nekaitēs pacientam.

Ja 1.tipa cukura diabēta slimniekam ir neskaidra apziņa un rīšanas traucējumi, jāievada 1 mg glikagons muskulī. Ja izteikta hipoglikēmija attīstījusies 2.tipa cukura diabēta slimniekam, kurš ārstēšanā saņēmis sulfonylurea preparātus, tad pēc vienkāršo cukuru saņemšanas jāizsauc ātrā palīdzība un slimnieks stacionējams.

]]>
http://www.a6.lv/kas-izraisa-hipoglikemiju/feed 0
Vizitkaršu izgatavošana http://www.a6.lv/vizitkarsu-izgatavosana http://www.a6.lv/vizitkarsu-izgatavosana#comments Tue, 17 Mar 2015 13:58:02 +0000 http://www.a6.lv/?p=2649 Pirmais iespaids ir ļoti svarīgs gan biznesa vidē, gan privātajā dzīvē, tādēļ ir būtiski atstāt to maksimāli labu un atmiņā paliekošu. Viena no lietām, ko klienti, sadarbības partneri vai vienkārši svešinieki par mums uzzina sākumā, ir tas nelielais informācijas daudzums, ko atklāj vizītkarte.

Vizītkarte – tas ir kā pirmais skatiens, rokasspiediens un pirmais iespaids, kādu jūs atstājat par sevi.

Vizītkarte sevī ietver nozīmīgāko informāciju par tās īpašnieku. Ja vizītkarte pieder uzņēmumam, tad tajā noteikti ir ietverts firmas nosaukums, logotips, kontaktinformācija un ievērotas uzņēmumam raksturīgās krāsas un fonts. Ja vizītkarte pieder fiziskai personai, tad tajā būs redzams vārds uzvārds, darbinieka amats un kontaktinformācija.

Dažas vizītkartes ietver arī pakalpojumu vai preču sarakstu, kompānijas mājas lapas adresi, bieži arī nelielu shēmu, lai klientam būtu vieglāk atrast jūsu uzņēmumu, un citu svarīgu informāciju.

Ja jums ir saistība ar biznesa vidi, tad jūs jau ziniet, ka vizītkarte ir neatņemams katra mūsdienīga biznesa cilvēka atribūts. Ne velti angļu valodā šīs mazās kartītes sauc par “business cards” jeb “biznesa kartes”. Un mūsdienās izgatavot pašam savu vizītkarti ir ļoti vienkārši – šo pakalpojumu piedāvā teju visas poligrāfijas firmas.

]]>
http://www.a6.lv/vizitkarsu-izgatavosana/feed 0
Ātrs tūlītējs kredīts http://www.a6.lv/atrs-tulitejs-kredits http://www.a6.lv/atrs-tulitejs-kredits#comments Tue, 17 Mar 2015 13:56:09 +0000 http://www.a6.lv/?p=2657 Vai Jums patīk aizņemties tūlītēju kredītu vieglākajā iespējamajā veidā? Jūs varat pieteikties ātrajiem kredītiem internetā. Lai iegūtu vajadzīgo naudu jau pavisam īsā laikā. Šiem kredītiem ir nedaudz augstākas procentu likmes, bet, tā kā to termiņš ir tik īss, kopējās izmaksas ir salīdzinoši zemas. Ja Jūs esat gatavi aizņemties tūlītēju naudu, Jums vajadzētu apmeklēt aizdevēju lapas internetā. Aizdevēji piedāvā šos kredītus, lai palīdzētu daudziem aizņēmējiem. Tātad, ja Jums ir ļoti nepieciešama steidzama nauda, Jums vajadzētu izmantot ātros kredītus.

Lai pieteiktos šim saucamajam tūlītējam kredītam, Jums jāaizpilda kredīta pieteikums, ievadot tajā savus personīgos datus un informāciju par nodarbinātību un ienākumiem, un, ja Jūs atbildīsiet aizdevēja prasībām, Jums būs iespēja saņemt kredīta summu līdz pat 1500 eiro no atsevišķiem aizdevējiem, taču, ja Jūs piesakāties pie aizdevēja pirmo reizi, maksimālā Jums pieejamā summa parasti būs nedaudz zemāka, kā maksimāli pieejamā summa. Kredīta summa var būt neliela, bet tā ir noderīga, lai atrisinātu dažādas nelielas finanšu ķibeles.

Ātro kredītu procentu likmes (gpl)

Procentu likmes šādiem kredītiem ir nedaudz augstākas, jo šie kredīti ir bez ķīlas un tiek piešķirti uz īsu atmaksas termiņu.

Agrāk, šie kredīti palīdzēja daudziem iedzīvotājiem. Daudzi jaunieši, kas parasti ir bez naudas savas karjeras sākumā, izmanto ātros kredītus. Cilvēki, kuri reti jūt kritumu savā maciņā, uz mirkli ir bez naudas un tiem ir nepieciešams aizņemties naudu uz īsu laiciņu, pēc kura viņi ir gatavi atmaksāt kredītu un tam piemērotās procentu likmes.

Daži pakalpojumu sniedzēji piedāvā arī dažas priekšrocības, ja Jūs atmaksājat kredītu laicīgi vai pat pirms noteiktā termiņa. Citi aizdevēji samazina kopējo kredīta procentu summu, ja Jūs to atmaksājat pirms termiņa.

Lasiet, skatieties video un iepazīstieties ar aizdevēju nosacījumiem un līgumiem! Ātrie kredīti ne vienmēr var būt labākais risinājums. Ir svarīgi saprast, kad konkrētajā situācijā labākais vai viens no labākajiem risinājumiem ir ātrais kredīts internetā.

]]>
http://www.a6.lv/atrs-tulitejs-kredits/feed 0
Kredītu izvēle Latvijas internetā http://www.a6.lv/kreditu-izvele-latvijas-interneta http://www.a6.lv/kreditu-izvele-latvijas-interneta#comments Tue, 17 Mar 2015 13:56:04 +0000 http://www.a6.lv/?p=2656 Naudas problēmas piemeklē ikvienu. Pat tiem, kuri plāno savus izdevumus, var rasties finanšu sarežģījumi. Šādās situācijās ātrie kredīti var būt ļoti parocīgi. Jūs varat saņemt papildus naudu, droši un viegli piesakoties kredītam internetā. Nejautājiet ģimenei aizdot naudu un nemēģiniet pieteikties kredītam bankā. Piesakieties ātrajam kredītam jau šodien vai tad, kad nauda ir nepieciešama.

Kāda veida klienti izvēlas ātros kredītus?

Aizņēmējam nav nepieciešams norādīt iemeslu, kādēļ tiem nepieciešams kredīts, tā kā Jūs varat saņemt tos jau tagad. Dažreiz kredīts var Jums palīdzēt, ja Jums pietrūkst tikai nedaudz līdz nākamajai algas dienai un Jums ir nepieciešami tikai apmēram 100 eiro. Alternatīvi, Jūs varat nokļūt finanšu ārkārtas situācijās, piemēram, Jums nepieciešams auto remonts vai jāsedz neapmaksāts rēķins, un Jums ir nepieciešama nauda, cik ātri vien iespējams. Ātrie kredīti var arī palīdzēt nomaksāt komunālos parādus vai citus maksājumus, jo dažādu maksājumu kavējuma procenti var būt nesamērīgi augsti.

Pieteikums ir ļoti vienkāršs

Jums vienkārši jādodas pie sava datora, dienā vai naktī, lai aizpildītu ātrā kredīta pieteikumu internetā. Aizpildiet vieglo kredīta pieteikumu aizdevēja lapā, kas aizņem tikai dažas minūtes. Jūs pēc tam saņemsiet atbildi no aizdevēja par tā lēmumu. Ja Jūsu pieteikums tiks apstiprināts, Jūs saņemsiet vajadzīgo naudu savā kontā jau mazāk nekā stundas laikā.

Ja Jūs nokļūstat parādu slazdā, Jums nepieciešams veikt izdevumu samazinājumus, lai nomaksātu parādus. Rūpīgi izpētiet savu situāciju, lai saprastu, ar ko visa šī situācija sākās. Aizdevēju un kreditoru vainošana Jūsu finanšu problēmās var likt Jums justies labi, bet, ja budžets tika balstīts, pirmkārt, uz parādiem, parādus, iespējams, sāka kāds, ko Jūs ļoti labi zināt.

]]>
http://www.a6.lv/kreditu-izvele-latvijas-interneta/feed 0
Ātrais kredīts dažos teikumos http://www.a6.lv/atrais-kredits-dazos-teikumos http://www.a6.lv/atrais-kredits-dazos-teikumos#comments Tue, 17 Mar 2015 13:56:02 +0000 http://www.a6.lv/?p=2655 Ātrais kredīts ir salīdzinoši neliels kredīts, kuru izsniedz pamatojoties uz aizņēmēja kredītvēsturi, vecumu un ienākumiem. Nekur tas netiek reklamēts, bet aizdevējs izvērtēs aizņēmēja ienākumu lielumu un ikmēneša izdevumus, lai pieņemtu lēmumu par kredīta summas piešķiršanu. Tas nozīmē, ka kredīta summa ir atkarīga arī no ikmēneša ienākumiem un vēl dažiem faktoriem, kurus ņem vērā aizdevējs.

Šāda veida kredītam ir daudz priekšrocību, bet tas rada lielāku procentu likmi. Ja Jūs gatavojaties saņemt ātro kredītu, Jums vajadzētu atklāt tā prasības un noteikumus. Jums vajadzētu meklēt dažādus kredītu piedāvājumus no aizdevējiem. Ir svarīgi meklēt uzticamu, labu, kā arī pazīstamu kredītu uzņēmumu. Ja aizdevējs ir uzticams, Jūs varat izmantot labākos kredītu pakalpojumus.

Kredīta apstrādes un pieteikšanās procesu ir iespējams pabeigt internetā. Jūs varat aizpildīt kredīta pieteikuma veidlapu internetā, to iesniegt, un aizdevējs īsā brīdi paziņos savu lēmumu par kredīta apstiprināšanu. Pēc pabeigšanas, aizdevējs noteikti pārskaitīs kredīta summu Jūsu bankas kontā pavisam īsā laikā. Līdz ar to, ātrajam kredītam ir iespējams ļoti ātri un ērti pieteikties. Tā var būt lieliska iespēja avārijas situāciju laikā.

Atrodiet aizdevēju, kas strādās, lai aizsargātu abas kredīta procesa puses. Ja banka noraida pretendentu, kāpēc lai tā nedarītu arī aizdevējs internetā? Novērsiet šīs neērtības, apskatot aizdevēja kvalifikācijas kritērijus. Ejiet soli tālāk un jautājiet par sekām, ja Jūs nespēsiet laicīgi atmaksāt kredītu. Vai Jūs ietaupīsiet naudu no bankas vai kreditora maksām, izmantojot šo īstermiņa kredītu vai Jūs gatavojaties tērēt naudu, maksājot augstākas procentu likmes, kad Jums ir pieejamas lētākas, bet mazāk ērtas iespējas, kā iegūt naudu?

Ja Jūsu finansēm ir nepieciešama alternatīva naudas palīdzība, dariet to, kas Jums jādara, bet ar atvērtām acīm un nelokāmu atmaksas plānu.

]]>
http://www.a6.lv/atrais-kredits-dazos-teikumos/feed 0
Kredīta saņemšanas nosacījumi http://www.a6.lv/kredita-sanemsanas-nosacijumi http://www.a6.lv/kredita-sanemsanas-nosacijumi#comments Tue, 17 Mar 2015 13:54:40 +0000 http://www.a6.lv/?p=2654 Ātro kredītu limits tiek noteikts, ņemot vērā aizņēmēja regulāros ienākumus, esošās kredītsaistības, kā arī kredītvēsturi, kura ir ļoti svarīga ātro kredītu gadījumā. Kredītvēsture ir svarīga, jo aizņēmējam ir jāsaprot, cik lojāls ir jaunais un esošais klients. Tāpat nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums.

Lai atrastu aizdevēju, Jūs varat ērti izmantot internetu. Tas palīdzēs Jums atrast kredītu par labāko cenu. Jūs varat apskatīt dažādus aizdevējus, lai atrastu labākas procentu likmes. Dažas kredītu uzņēmumi arī būs ar mieru Jums palīdzēt. Ātrie kredīti kļūst ļoti populāri un plaši zināmi uz mūsu planētas. Cilvēki vēlas izmantot šāda veida kredītu, lai pārvarētu finanšu stresu.

Ir ļoti svarīgi atmaksāt kredītu mēneša laikā. Nav iespējams izmantot šāda veida kredītu ilglaicīgi, jo tiem ir augstākas procentu likmes. Šis finanšu pakalpojumu veids ir vislabāk radīts tieši ārkārtas apstākļiem. Ātro kredītu izmantošana ir ļoti populāra visā pasaulē. Nodarbinātie aizņēmēji var viegli izmantot šo konkrēto piedāvājumu. Lielākā daļa aizdevēju izvēlas piedāvāt kredītu aizņēmējiem, kam ir ienākumu avots.

Ja Jums jau ir problēmas nomaksāt vienu kredītu, vai pieteikšanās citam tiešām palīdzēs? Ir daudzi aizdevēji, kas uzmanās no pretendentiem, kam jau ir kredīts. Kāds, kam nepieciešama nauda ar papildus pieprasījumu tikai pievieno papildus risku jau tā riskantam kredītam. Šķiet loģiski. Ja Jūs nesaprotat, kāpēc Jūsu pieteikums tika noraidīts, jautājiet. Klausieties iemeslu. Jebkurš labs aizdevējs noraidīs nekvalificētus pretendentus. Protams, Jūs varat atrast citu aizdevēju, kurš var aizdot Jums naudu, bet tas nenozīmē, ka šiem noliegšanas faktoriem ir mazāka nozīme. Tas tikai nozīmē, ka šim jaunajam aizdevējam aizņēmējs tik ļoti nerūp.

]]>
http://www.a6.lv/kredita-sanemsanas-nosacijumi/feed 0
Drukāto kalendāru izgatavošana http://www.a6.lv/drukato-kalendaru-izgatavosana http://www.a6.lv/drukato-kalendaru-izgatavosana#comments Tue, 17 Mar 2015 13:46:59 +0000 http://www.a6.lv/?p=2647 Izgatavot kalendāru pēc savām vēlmēm mūsdienās nav problēma – atliek izvēlēties tikai iestādi, kas sniedz poligrāfijas pakalpojumus. Lielākā daļa iestāžu, tajā skaitā arī Hromets poligrāfija,  piedāvā plašu sortimentu – sienas kalendārus, galda kalendārus, kabatas kalendārus un dažāda veida plānotājus.

Kvalitatīvākai kalendāru drukai tiek piemeklēti dažādi tehniskie risinājumi, piemēram:

 • nestandarta kalendāra forma;
 • kalendāri ar īpaši cieto pamatni;
 • pieskaņotas krāsas spirāle un kniede kalendāram;
 • kalendāri ar biezo kartona aizmuguri un vairākām daļām;
 • kalendāru izgatavošana ar speciālo papildu pēcapstrādi pēc Jūsu vēlmēm (logo uzspiešana ar foliju vai dekoratīvā izlakošana ar UV laku).

Svarīgi zināt:

 • lai drukātie kalendāri liktu klientiem jūs atcerēties, tajos tiek ievietots gan jūsu logotips, gan cita informācija par jūsu uzņēmumu;
 • drukātie kalendāri ir lielisks mārketinga rīks, jo tie kalpo kā ļoti laba reklāma jūsu uzņēmumam un atgādinās par jums visu nākamo gadu;
 • izgatavojot individuālo drukāto kalendāru (arī plānotāju), pastāv iespēja izcelt jūsu uzņēmumam svarīgās dienas (dibināšanas datums, vadītāja vai jebkura cita darbinieka dzimšanas dienas/vārda dienas datums utt.);
 • lai drukātie kalendāri izskatītos vēl solīdāk, katru no tiem jāiepako atsevišķā celofāna maisiņā vai kartona kastītē.
]]>
http://www.a6.lv/drukato-kalendaru-izgatavosana/feed 0
Skaistuma injekcijas – kas tas ir? http://www.a6.lv/skaistuma-injekcijas-kas-tas-ir http://www.a6.lv/skaistuma-injekcijas-kas-tas-ir#comments Tue, 17 Mar 2015 13:43:33 +0000 http://www.a6.lv/?p=2640 Visi vēlas būt jauni un skaisti, turklāt ir atsevišķa cilvēku suga, kuri paniski baidās no tās dienas, kad savā sejā ieraudzīs pirmo krunciņu un sapratīs, ka jaunība ir pagājusi un laiks sāk ritēt uz otru pusi.Bet mēs visi zinām, ka jaunība ir diezgan relatīvs un individuāls jēdziens, jo viss ir atkarīgs no tā, kādas ir mūsu izjūtas– citi jūtas jauni un sprauni 60 gados, citiem ir dažādas problēmas jau 30 gados. Protams, ir cilvēki, kuri noveco pakāpeniski, kā tas dabā ir paredzēts. Veidu, kā uzlabot savu ķermeni un garu ir dažādi, gan dabas radītie, gan ķīmiski izstrādātie. Krēmi, uztura bagātinātāji, veselīgs dzīvesveids ir tikai neliela daļa no tā, ko varam darīt, lai aizkavētu vecuma izpausmju rašanos sejā.

Skiastuma injekcijas

Tā diena, kad sejā tiek atrasta pirmā krunciņa daudziem saistās ar vienu no lielākajām traģēdijām mūžā. Viens no populārākajiem veidiem, kā mazināt grumbu rašanos un izlīdzināt esošās krunciņas, ir botulīna, jeb skaistuma injekcijas. Latvijā šādas injekcijas ir tik pat populāras kā citur pasaulē un ir pieejamas visās populārākajās skaistumkopšanas iestādēs. Skaistuma injekcijas veic ne tikai sievietes, bet arī vīrieši, jo, izrādās, ka ari kungi baidās no novecošanas pazīmēm un procesa kā tāda. Botulīna injekcijas parasti tiek veiktas desmit punktos un procedūra neiet ilgāk par dažām minūtēm. Pēc injekciju veikšanas, cilvēks var mierīgi doties savās ikdienas gaitās, tikai pirmās dienas būs jūtams neliels pietūkums.

Ko domā citi par skaistuma injekcijām?

Sabiedrībā valda dažādi viedokļi par to, vai botulīns tiešām ir tik nekaitīgs mūsu veselībai un skaistumam. Tiem cilvēkiem, kuri skaistuma injekcijas izmanto regulāri, noteikti ir jāzina robeža, kad sākt mazliet piebremzēt, lai seja nekļūtu plastiska un neizskatītos nedzīva. Šeit būtu darbs arī kosmetologiem, jo tikai viņi ir tie, kas spēj cilvēkam ieteikt kad turpināt un kad uz laiku pārtraukt injekciju veikšanu, lai ārējais izskats nelīdzinātos tēlam no šausmu filmām. Kā jau var noprast, viedoklis ir divējāds, bet daudzi nemaz nezin to, ka botulīnu vispirms sāka izmantot nevis skaistumkopšanā, bet medicīnā, kā ļoti iedarbīgas zāles dažādu smagu muskuļu un nervu slimību ārstēšanā. Skaistuma injekcijas tika atklātas nejauši, kad kāds ārsts injicējot botulīnu slimniekam, kuram bija novērojama plakstiņa raustīšanās, ievēroja, ka krunciņas ap acīm ir izlīdzinājušās.

Vai ir vērts veikt skaistuma inejkcijas?

Ņemot vērā to, ka botulīna injekcijas nav no tām lētākajām, noteikti pirms to veikšanas ir nepieciešams konsultēties ar speciālistiem par to veikšanu. To iesaka darīt arī veselības nolūkos, lai noskaidrotu vai šīs injekcijas ir laba doma un nekaitēs organismam.

Rakstu sagatavoja: http://botulinainjekcijas.lv/

]]>
http://www.a6.lv/skaistuma-injekcijas-kas-tas-ir/feed 0
Jaunums: Latvijā savu darbību ir uzsācis industrijas portāls – karkasamajas.lv http://www.a6.lv/jaunums-latvija-savu-darbibu-ir-uzsacis-industrijas-portals-karkasamajas-lv http://www.a6.lv/jaunums-latvija-savu-darbibu-ir-uzsacis-industrijas-portals-karkasamajas-lv#comments Fri, 16 Jan 2015 08:19:53 +0000 http://www.a6.lv/?p=2625 Latvijā savu darbību ir uzsācis jauns industriāls portāls – karkasamajas.lv, šajā portālā jūs varat izlasīt un apskatīt dažāda veida moduļu mājas un ne tikai. Moduļu māju arhitektūra ir kaut kas ļoti interesants un neparasts. Šīs mazās moduļu mājas var būt izveidotas pilnīgi savādāk nekā parasti izskatās standarta mājas. Moduļu mājas ir kaut kas īpašs, kas tiek veidots arī no koka karkasa konstrukcijas. Ja ir vēlme ietaupīt vietu un dzīvot kompakti, tad šis ir īstais risinājums lai celtu tieši moduļa māju. Moduļu mājas celtniecībā atšķirība ir tāda, ka gatavās mājas konstrukciju jau izstrādā ražotnē, atliek tikai salikt mēbeles un māja ir gatava dzīvošanai.

Moduļu mājas savu popularitāti ir ieguvušas dēļ zemajām celtniecības izmaksām, ātro būvniecību un tajā pašā laikā ekoloģisko kvalitāti. Arī Latvijā, ir kompānijas kas piedāvā tieši moduļu mājas uzstādīšanu un celtniecību, šīs kompānijas ir iespējams aplūkot karkasamajas.lv portālā, sadaļā ‘Uzņēmumi’. Lai savu redzējumu jūs varētu papildināt ar dažāda veida moduļu mājām, blogā ir iespējams aplūkot arhitektūras skaistumu ko izstrādājuši daudzi pasaulē pazīstami arhitekti. Šie arhitektūras brīnumi jums palīdzēs saprast, ko īsti vēlaties un kā tas būtu sasniedzams arī Latvijā.
Moduļu mājas projekti tiek īstenoti arī šobrīd, daudzi cilvēki izvēlās tieši moduļu māju celtniecību jo šīs mājas sevī ietver visu ko vien var vēlēties no maza izmēra mājas. Šīs mājas ir dizainētas un būvētas tā, lai cilvēks pats var to koriģēt. Moduļu mājas ir iespējams bīdīt, aizvērt, atvērt. Detaļas parasti ir izstrādātas tieši jūsu vēlmēm no pasūtītaja līdz būvētājam un tad tieši līdz klientam.

Lai pievērstu vairāk uzmanības šī tipa mājām, karkasamajas.lv ir izstrādātas atsauksmes par katru no uzņēmumiem, tāpat arī ir iespēja aplūkot šo uzņēmumu darbības ilgumu un vēsturi, secinot, kurš uzņēmums būtu jums piemērotāks tieši moduļu mājas celtniecībai.

Runājot par moduļu māju pieprasījumu, visā pasaulē šo māju būvniecība ir ļoti pieprasīta, kā jau minēts iepriekš, dēļ tā, ka tās ir ļoti ātri uzstādāmas, ekoloģiski kvalitatīvas, siltumizolācija ir pielāgojama jebkuram klimatam un koks parasti dod patīkamu dabīgo siltumu un mājīgumu.

Apkopojot visas moduļu mājas, karkasamajas.lv piedāvā visa veida projektu apskati tieši moduļu māju izpētei un dizainam. Kā tiek uzstādīta moduļu māja? Kādi ir moduļu mājas buvmateriāli? Kādas ir izmaksas moduļu mājas celtniecībai? To visu var uzzināt izpētot karkasamajas.lv sadaļas, kas sevī ietver, uzņēmumus, atsauksmes, projektus un cenas. Interesantākā no sadaļām ir blogs, kurā var aplūkot pasaules slaveno arhitektu darbus, kas ir iedvesmojoši klientus celt šāda tipa mājas.

Parasti, vairums klientu izvēlas moduļu mājas celtniecību savai vasarnīcai vai mājai kas būtu piemērojama ģimenei, un ziniet ko? Tas viss ir iespējams! Moduļu mājas var būt piemērojamas arī ģimenei ar vairākiem bērniem, kā arī dzīvniekiem. Vairums pasūtītāju izvēlas sev piemērotāko arhitektu, kas ir specializējies uz tādu moduļu māju būvniecību kas ietvers sevī visu, lai ģimene varētu pilnvērtīgi dzīvot bez nekādām raizēm par siltumu, vai piemēram drošību. Šīs mājas ir kā radītas jūsu ģimenei un dzīvošanai. Lai izpētītu vairāk tieši par moduļu mājas celtniecību un arhitektūru, apmeklējiet karkasamajas.lv industriālo portālu, kas noteikti jums sniegs nepieciešamo informāciju un iedvesmas devu jūsu jaunās moduļu mājas celtniecībai arī tepat, Latvijā!

Vairāk uzzināt var šeit!

]]>
http://www.a6.lv/jaunums-latvija-savu-darbibu-ir-uzsacis-industrijas-portals-karkasamajas-lv/feed 0
Precīzie HUBLOT pulksteņi http://www.a6.lv/precizie-hublot-pulksteni http://www.a6.lv/precizie-hublot-pulksteni#comments Sun, 11 Jan 2015 07:51:59 +0000 http://www.a6.lv/?p=2594 HUBLOT ir viena no redzamākajām pulksteņu ražošanas kompānijām – tā izceļas ne tikai ar ļoti precīziem laikrāžiem, bet arī kā kompānija, kura bieži vien iesaistās sponsorēšanas pasākumos. Kompānijas vārds ir izskanējis saistībā ar tādu futbola klubu kā  Manchester United, FC Bayern Munich, Juventus, Paris Saint – Germain, kā arī Ajax Amsterdam sponsorēšanu . Tāpat kompānijas vārds tiek saistīts arī ar F1. Tādējādi zīmols kļuvis vēl prestižāks.

Daudzi šo zīmolu atpazīs pēc sava veida firmas zīmes – melnus laika rādītājus uz melnas ciparnīcas, kas izskatās gana gaumīgi. Šāda tipa pulkstenis tika radīts Ayrton Senna piemiņai, kurš bija trīskārtējs F1 pasaules čempions, kurš mira 1994. gadā tikai 34 gadu vecumā. Viņš gāja bojā Sanmarino Grandprix izcīņas laikā, ietriecoties betona sienā, viņa formulai tika konstatēts stūres rata defekts. Arī sportā precizitāte ir ļoti svarīga. Pirms brauciena viņš pat izteicās, ka, ja spētu kaut ko  ietekmēt, šajā trasē nebrauktu, jo jau 2 braucēji bija gājuši bojā. Šī trase izrādījās liktenīga arī viņam, bet vēl šodien daudzi uzskata viņu par labāku pilotu F1 vēsturē. Šajā Grandprix izcīņā uzvarēja Mihaels Šūmahers.

HUBLOT melnie honogrāfi, kas veltīti sportista piemiņai, tikai izlaisti limitētā sērijā, bet uz ciparnīcas tika izveidots sarkans Sennas personīgā paraksta atveidojums. Tā kā F1 Pilots Senna bija liels savas dzimtās valsts Brazīlijas patriots, šīs valsts karoga krāsās tika nokrāsots viens no pulksteņa rādītājiem, bet uzraksts “Ayrton Senna” ir izvietots uz  pulksteņa siksniņas otras puses – dzeltenā krāsā uz zaļa fona. 500 eksemplāros izlaistais pulksteņa korpuss ir veidots daļēji no keramikas.

Šī pulksteņu kolekcija tika izdota 2014. gadā, kas iezīmē 20 gadus pēc formulas pilota nāves. Precīzais Hublot, kurš veltīts sportista piemiņai, uzvelkams automātiski. Pulksteņa siksniņa ir izgatavota no gumijas savukārt korpusa stikliņš – no safīra. Pats korpuss izgatavots no keramikas, bet ciparnīcas numuri ir arābu skaitļu veidolā. Pulkstenis izskatās ļoti gaumīgi un vīrišķīgi  – šī pulksteņa gaumīgumu neviens neapšauba.

Mulsinoši varētu likties, ka HUBLOT pulksteņa siksniņa ir izgatavota no gumijas, tomēr arī šim faktam ir savs stāsts. Zīmols pazīstams ar to, ka tas izgudrojis pirmo pulksteni ar  inovatīvu dabīgā kaučuka siksniņu. Lai spētu ražošanā ieviest šādu detaļu, tika veikta izpēte 3 gadu garumā un, lai gan  ideja un atklājums neguva slavu vienā dienā, 1980. gadā Bāzeles pulksteņu gada tirgū tas tika pamanīts un atzīts. Šajā laikā prestižā pulksteņu ražošanas ir kompānija kļuvusi par vienu no pazīstamākajām kompānijām, kas ražo precīzus, prestižus un ekskluzīvus rokas pulksteņus.

Pārsvarkompānijas rokas pulksteņi tiek tirgoti Āzija reģiona valstīs, kur pirktspēja kļūst arvien augstāka, tomēr, kā zināms, kvalitatīvu produkciju novērtē visos kontinentos, tāpēc arī šai kompānija paredzama spoža nākotne, kura balstīta pazīstamā kvalitātē un inovatīvos pulksteņu papildinājumos. Bieži vien tie ir vienkārši, bet, kā zināms – viss ģeniālais ir vienkāršs.

]]>
http://www.a6.lv/precizie-hublot-pulksteni/feed 0