10 iemesli kāpēc reklamēties Facebook

 1. Facebook ir viena no vispolārākajām vietnēm visā internetā. Ar 1,44 biljons apskatījumu mēnesī, kuru apsteidz tikai Google. Latvijā ir vairāk, kā 700 000 Facebook lietotāju.
 2. Facebook iespējams atlasīt auditoriju, kurai reklāma tiks rādīta. Atlasa potenciālos klientus pēc dažādiem kritērijiem, piemēram: Vecums, dzimums, intereses, hobiji, valsts pilsēta utt.
 3. Jūs variet paaugstināt klientu lojalitāti izveidojot Facebook lapu. Daudzi uzņēmumi ir izveidojuši Facebook lapas un tūkstošiem lietotāju viņiem seko, tādejādi veidojot tiešo komunikāciju ar klientiem.
 4. Facebookā jūs variet reklamēt savas preces un pakalpojumus. Visu laiku atgādināt par savām precēm un iepazīstināt ar jaunajiem produktiem.
 5. Facebook reklāmas ir daudz elastīgākas par Google reklāmu. Dažādām auditorijām var rādīt tematiski, saturiski un vizuāli dažādu reklāmu, kā ari ir iespēja pievienot bildi, jeb baneri, kas nodrošina daudz lielāku reklāmas atdevi.
 6. Facebook lietotāji bieži dalās ar informāciju. Ja Jūs esiet izveidojuši vizuāli budāmu un interesantu reklāmas kampaņu, tad lietotāji dalās ar to ar saviem sekotājiem un draugiem, kas Jums ir bezmaksas reklāma un papildus apskatījumi.
 7. Facebook reklāmu iespējams parādīt lietotājam vairākas reizes dienā. Atkārtoti reklāmas apskatījumi nodrošina lielāku atdevi, kas īpaši svarīgi aktīvās kampaņās.
 8. Var maksāt par skatījuma reizēm, vai klikšķu skaitu. Tas dod iespējas variēt atkarībā no kampaņas, produkta, vai pakalpojuma specifikas un sasniegt maksimālus rezultātus.
 9. Facebook reklāma nav pārāk dārga. Ja veic auditorijas analīzi un pareizi uzstāda reklāmu, par salīdzinoši mazu budžetu var sasniegt ievērojamus rezultātus.
 10. Facebook ir gandrīz katrā viedtālrunī. Šobrīd facebook viedtālruņos lieto daudz biežāk, nekā datoros. Reklāma lietotājus sasniedz zibenīgi un dot tūlītējus rezūltātus.
  Facebook reklāma viedtālrunī iPhone

  Facebook reklāma mobilajā telefonā uz hokeja spēli Jelgavā

Padalies ar saviem draugiem un sekotājiem vai piesaki Facebook kampaņu savam uzņēmumam, pasākumam vai produktam, spiežot uz zemāk redzamajām pogām.